
Lennot kohteesta Karvio
Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen
Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi
Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa
Halpoja menopaluulentoja kohteesta Karvio
Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 391 € ja yhdensuuntaisille lennoille 181 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.
Lähtölentokentän IATA-koodi | KUO |
|---|---|
Menopaluumatkan hinta | 410 € |
Perillä Turussa
Lennot Karvio – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.
Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.
Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Karvio – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!
Viihtyisimmät hotellit kohteen Karvio lähellä

Ahvenranta
Hyvä matala ranta, iso piha. Ilmalämpöpumppu viilensi mökkiä helteellä. Rauhallinen paikka.
Arvosteltu 1.8.2025

Joutsenranta

Koskiharju by Interhome
Wir haben 15 Nächte in diesem toll ausgestatteten Mökki gebracht und die Zeit sehr genossen. Der Kontakt mit der Eigentümerin verlief reibungslos, alles war so wie angegeben. Besonders gefallen hat uns der eigene kleine See-Abschnitt mit Steg, Ruderboot, Sand
Arvosteltu 12.9.2024

