Lennot kohteesta Rheinland-Palatinate

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Rheinland-Palatinate

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 50 € ja yhdensuuntaisille lennoille . Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Rheinland-Palatinate – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
FRA
Menopaluumatkan hinta
508 €

Viihtyisimmät hotellit kohteen Rheinland-Palatinate lähellä

Hyatt Regency Mainz

Hyatt Regency Mainz

Templerstraße 6, Mainz
Hinta on 132 € per yö ajalle 17.8. viiva 18.8.
132 €
17.8.–18.8.
sisältää verot ja maksut
Hyatt Regency Mainz on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja Rein on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja sisäuima-altaan.
9,2/10 Wonderful! (698 arvostelua)
"Hyvä hotelli erinomaisella sijainnilla."

Arvosteltu 28.4.2024

Hyatt Regency Mainz
Holiday Inn Express Trier by IHG

Holiday Inn Express Trier by IHG

3.5 out of 5
Nikolaus Leis Strasse 32, Trier
Hinta on 95 € per yö ajalle 24.8. viiva 25.8.
95 €
24.8.–25.8.
sisältää verot ja maksut
Holiday Inn Express Trier by IHG on saanut mainiota palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Trierin päähautausmaa. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä baarin ja ympäri vuorokauden auki olevan business centerin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (828 arvostelua)
Lähellä rantaa
"Perusjotelli. Puuttuu jääkaappi. Piti itse vaihtaa pyyhkeet ja viedä roskat. Aamiainen kapea. Mutta ystävällinen henkilökunta,hyvä sänky, siisti huone! Lähellä joen rantaa."

Arvosteltu 30.6.2024

Holiday Inn Express Trier by IHG
H2 Hotel Mainz

H2 Hotel Mainz

Rheinalle 46, Mainz
Hinta on 90 € per yö ajalle 10.8. viiva 11.8.
90 €
10.8.–11.8.
sisältää verot ja maksut
H2 Hotel Mainz on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee rautatie-/metroaseman yhteydessä, ja Kunsthalle Mainzin nykytaiteen näyttelykeskus on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ravintola.
9/10 Wonderful! (306 arvostelua)
"great location, near the river and old town, excellent public transport connectivity, nice restaurants nearby. hotel in excellent shape, super friendly staff, including restaurant staff. good breakfast. room small - no cupboards or armchairs - but adequate especially for shorter trips. good beds ..."

Arvosteltu 17.6.2025

H2 Hotel Mainz
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Mercure Hotel Trier Porta Nigra

Mercure Hotel Trier Porta Nigra

4 out of 5
Porta-Nigra-Platz 1, Trier, RP
Hinta on 89 € per yö ajalle 24.8. viiva 25.8.
89 €
24.8.–25.8.
sisältää verot ja maksut
Mercure Hotel Trier Porta Nigra on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Porta Nigra. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
8,6/10 Excellent! (997 arvostelua)
Porta Nigra
"Loistava hotelli, hienot tilat"

Arvosteltu 3.9.2024

Mercure Hotel Trier Porta Nigra
Leonardo Hotel Mainz

Leonardo Hotel Mainz

Augustusstrasse 6, Mainz, RP
Hinta on 80 € per yö ajalle 31.8. viiva 1.9.
80 €
31.8.–1.9.
sisältää verot ja maksut
Leonardo Hotel Mainz on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Church of St. Stephan (kirkko). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
8,4/10 Very Good! (796 arvostelua)
"Hotelli on perussiisti, hyvällä ja rauhallisella alueella. Hyvä asiallinen palvelu. Hyvä aamupala. Hyvät julkiset liikenneyhteydet esim. Frankfurtin messukeskukseen."

Arvosteltu 19.1.2017

Leonardo Hotel Mainz
Hotel Excelsior Ludwigshafen

Hotel Excelsior Ludwigshafen

Lorientallee 16, Ludwigshafen, BW
Hinta on 51 € per yö ajalle 22.8. viiva 23.8.
51 €
22.8.–23.8.
sisältää verot ja maksut
Hotel Excelsior Ludwigshafen on saanut hyvää palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Staatsphilharmonie Rheinland-Pfalz. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä välipalabaarin/delin ja aamiaisen (lisämaksusta).
6/10 (744 arvostelua)
Vastinetta rahalle
"Edullinen ja helppo tulla autolla. Iso huone. Hyvä aamiainen."

Arvosteltu 8.11.2018

Hotel Excelsior Ludwigshafen
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Rheinland-Palatinate
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.