Lennot kohteesta Villahermosa del Río

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Villahermosa del Río – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
CDT
Perillä Turussa

Lennot Villahermosa del Río – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Villahermosa del Río – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Villahermosa del Río lähellä

Rosaleda Del Mijares

Rosaleda Del Mijares

3 out of 5
Ctra de Tales, 28, Montanejos
Hinta on 69 € per yö ajalle 28. toukok. viiva 29. toukok.
69 €
sisältää verot ja maksut
28.5.–29.5.
Rosaleda Del Mijares sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ayahuasca-seikkailut. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja sisäuima-altaan.
"Todo correcto"

Arvosteltu 1.5.2025

Rosaleda Del Mijares
Hotel Xauen

Hotel Xauen

3 out of 5
Avenida Fuente de Baños 26, Montanejos, Castellón
Hinta on 60 € per yö ajalle 21. toukok. viiva 22. toukok.
60 €
sisältää verot ja maksut
21.5.–22.5.
Hotel Xauen sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Parroquia Santiago Apóstol. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ravintolan.
100%
"Todo bien"

Arvosteltu 30.4.2025

Hotel Xauen
Hotel Restaurante Verdia

Hotel Restaurante Verdia

3 out of 5
CALVARI, 2, Sueras
Hinta on 72 € per yö ajalle 21. toukok. viiva 22. toukok.
72 €
sisältää verot ja maksut
21.5.–22.5.
Hotel Restaurant Verdià sijaitsee lähellä kohdetta Castillo de Ondan linna. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
"The staff was very kind and helpful! Nice room! We have had a very good stay!"

Arvosteltu 31.10.2024

Hotel Restaurante Verdia
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Cau de l'Art

Cau de l'Art

3 out of 5
Carrer Sant Antoni, S/N, Llucena, Castelló
Hinta on 37 € per yö ajalle 9. kesäk. viiva 10. kesäk.
37 €
sisältää verot ja maksut
9.6.–10.6.
Cau de l'Art tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, hotellinjohtajan kutsut ja ravintolan.
Cau de l'Art
Hotel La Trufa Negra

Hotel La Trufa Negra

4 out of 5
Avenida Ibañez Martín, 10-14, Mora de Rubielos, Teruel
Hinta on 109 € per yö ajalle 21. toukok. viiva 22. toukok.
109 €
sisältää verot ja maksut
21.5.–22.5.
Hotel La Trufa Negra sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Santa Marían kollegiaattikirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ravintolan.
"No tengo palabras para describir el pueblo, el alojamiento....El personal es encantador y muy profesional, no me acuerdo de todos los nombres excepto Antonio de la recepción y Joaquin del restaurante. No era ni la primera ni será la última vez."

Arvosteltu 8.12.2024

Hotel La Trufa Negra
Hotel Rubielos

Hotel Rubielos

3 out of 5
Avda. de los Mártires s/n, Rubielos de Mora, Teruel
Hinta on 75 € per yö ajalle 21. toukok. viiva 22. toukok.
75 €
sisältää verot ja maksut
21.5.–22.5.
Hotel Rubielos sijaitsee lähellä kohdetta Dinópolis: Región Ambarina. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja 2 ravintolaa.
"Hemos estado 2 dias. La verdad que no tenemos nada malo que decir, tanto el hombre de recepción como las 2 chicas en barra que coincidimos anoche, gente muy agradable, simpatica, de la que das gracias de encontrarte cuando vas de viaje."

Arvosteltu 19.4.2025

Hotel Rubielos
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Villahermosa del Río
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.