TiedÀmme, ettÀ perheet rakastavat tÀtÀ kotia EtelÀ-GilbertissÀ. TÀtÀ kotia hoitaa ammattimaisesti Elite Vacays, joka on ollut loma-asuntoteollisuuden johtaja ja ylpeÀ tarjoamalla parasta vieraanvaraisuutta saadaksesi sinut tuntemaan olosi "kotona". Vieraanvaraisuutesi isÀntÀ on lÀhellÀ asuva ja voi auttaa sinua kaikessa, mitÀ tarvitset 24/7 loman aikana. Alle 1 mailin pÀÀssÀ silmukasta 202. Upouusi sisustusmaalia, upouutta mattoa ja upouusia huonekaluja jokaisessa huoneessa!
Ammattimaisesti puhdistettu kaikkien vierailujen vÀlissÀ. Kaikki vuodevaatteet ja pyyhkeet pestÀÀn kunnolla jokaisen vierailun vÀlillÀ.
Split Master -pelissÀ on king-size-vuode, jossa suuri vaatehuone, erillinen kylpyamme ja suihku. Toisessa makuuhuoneessa on queen-vuode, 3. makuuhuoneessa on tÀysikokoinen kerrossÀnky, parivuode ja parivuode.
Family Room & DenissÀ on molemmissa tÀysikokoiset sohvat Queen size -sohvapatjoilla. Kaikissa huoneissa, perhehuoneissa ja DenissÀ on televisiot, joissa on Netflix. Master & Family -huoneessa on Cox-muoto kaikilla pÀÀkanavilla sekÀ Netflix.
Kaikki tÀrkeimmÀt mukavuudet, mukaan lukien pesula, jossa tÀysikokoinen pesukone ja kuivausrumpu. Keittiö on tÀysin varusteltu, ja siinÀ on kaikki ruoanlaitto, leivonta, ruokailuvÀlineet, astiat, tehosekoitin, leivÀnpaahdin, Keurig-kahvinkeitin, silitysrauta ja -lauta ja paljon muuta. Jos meillÀ ei ole sitÀ, mitÀ tarvitset, kysy vain - vastaamme mielellÀmme useimpiin pyyntöihin.
Tarvitsetko syöttötuolin, leikkikehÀn tai ilmapatjan? Voimme tarjota pyynnöstÀ pienen vuokramaksun.
Takapiha on tÀysin aidattu aidatulla koiran runolla ja paljon vihreÀÀ ruohoa. Tuo polkupyörÀt ja aja ihana naapuruston lÀpi moniin hauskoihin yhteisöpuistoihin! LemmikkielÀinten on oltava omistajan hyvÀksymiÀ - Jos ne hyvÀksytÀÀn, 50 dollaria per yö lemmikkielÀinten omistajilta.
EI ylimÀÀrÀisiÀ vierasmaksuja - kirja yhdelle tai kirja 12: lle!
YleistÀ tietoa:
Yhden perheen omakotitalo liitteenÀ olevalla kahdella autotallissa, 1831 SF
3 yksityistÀ makuuhuonetta:
1) Master king size-vuoteella, oma kylpyhuone, erillisellÀ kylpyammeella ja suihkulla, kaksinkertaisesti korotetut turhamaisuudet, oma wc ja iso vaatekaappi. Asennettu 43 "televisio. Jaettu pohjasuunnitelma
2) Queen-size-vuode asennetulla 43 "-televisiolla (toisen tÀyden kylpyhuoneen vieressÀ)
3) TÀysikokoinen alakerrossÀnky, jossa erillinen parivuode ja kaksoisvuode, ja vedÀ kaksoisvuodevuode (mahtuu 4 vierasta tÀssÀ huoneessa), jossa on asennettava 43 tuuman TV (toisen tÀyden kylpyhuoneen vieressÀ)
Valinnaiset makuutilat:
1) DenissÀ on tÀysikokoinen sohva, jossa kuningatar kokoinen ulosvedettÀvÀ sÀnky ja 43 ": n TV
2) Perhehuoneessa on tÀysikokoinen sohva, jossa kuningatar kokoinen ulosvedettÀvÀ sÀnky ja 65 tuuman TV
2 kylpyhuonetta
Yleiset tarjoukset:
Nopea Internet / WiFi
5 television / Netflix
2 auton autotalli, jossa on tilaa 2 autolle parkkipaikalle pysÀköintiin ja yön yli pysÀköinti kadulla sallittu
TĂ€ysin aidattu lohko- ja sauvaraudat-aidat kodin takaosaan.
TÀysikokoinen pesukone ja tÀysikokoinen kuivausrumpu (pesutupa)
Kattotuulettimet kaikissa huoneissa (paitsi 3. makuuhuoneessa kerrossÀnky)
Pyyhkeet
Liinavaatteet
PaperipyyhkeitÀ
Shampoo
Hoitoaine
Hiustenkuivaaja jokaisessa kylpyhuoneessa
Vessapaperi
Ilmaiset K-kupit kahvinkeittimelle
Pyykinpesuaine
Astianpesupalat
Astianpesu saippua
KĂ€sisaippua
TÀysin varusteltu keittiö sisÀltÀÀ:
5 polttimen kaasulÀmpötila kaasuuunilla
Ninja Blender
Keurig Elite-kahvinkeitin
Herra. Kahvinkeitin
KeittiövÀlineet
Astiat, hopeaesineet, lasit ja kupit
Astianpesukone
JÀÀkaappi, pakastin
Mikroaaltouuni
LeivÀnpaahdin (4 viipaletta)
TĂ€ysin asst kattilat ja pannut
Haudutuspata
Pizzan paistinpannu
Paistinpannut
EvÀsteen leikkurit
Jalusta ja kÀsisekoitin
Odotamme sinua varaamaan lomasi kanssamme! Lupaamme kohdella sinua niin kuin haluaisimme saada kohtelun!
Elite Vacays Preferred Residence