Koko huoneisto
A CASA Opal
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan A CASA Opal valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Seestraße 1, Soelden, 6450
- Place, Hochsöldenin hiihtohissi8 min kävelymatka
- Place, Giggijochin hiihtohissi9 min kävelymatka
- Place, Gaislachkoglin gondolihissi11 min kävelymatka
- Airport, Innsbruck (INN-Kranebitten)69 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Pension Neururer
Pension Neururer
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Kylpylä
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
4.7 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 38 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
A CASA Opal
A CASA Opal tarjoaa asiakkaidensa käyttöön suksivaraston, ilmaiset hiihtokuljetukset ja ilmaisen langattoman internetyhteyden. Jokaisessa huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, kaapelikanavat sekä ruokailualue ja kahvin-/teenkeitin. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
A CASA Opal tarjoaa 2 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke tai terassi. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Taulutelevisio, kaapelikanavat.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
A CASA Opal sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ötztaler Ache. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ilmaiset hiihto-/laskettelukuljetukset. Tässä 3,5 tähden asuinrakennuksessa on 2 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen tai pation ja olohuoneen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat, kielitaitoinen henkilökunta ja terassi
- Majoituspaikan alueella on tarjolla hiihtomahdollisuus, maastopyöräilymahdollisuus ja vaellus-/pyöräilyreittejä
- Sijaitsee 14 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Giggijochin hiihtohissi ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Gaislachkoglin gondolihissi
- Ilmaiset hiihto-/laskettelukuljetukset
- Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Talvisin asiakkaat voivat hiihtää ja lumilautailla ja kesällä voit käydä maastopyöräilemässä ja käydä vaeltamassa paikan päällä. Huoneisto tarjoaa asiakkailleen ilmaisen rinnebussikyydin jolla pääset helposti rinteisiin.
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
A CASA Opal – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Arvostelut
29.10.2019
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2019
Suosituimpia
Hotellit
- TAUERN SPA Zell am See - Kaprun
- Amsterdam – Kylpylähotellit
- Aqua Dome
- Lappeenranta – Kylpylähotellit
- Hotel Eden Rock
- Hotel Post
- Storforsen Hotell
- Scandic Kotka
- Hotel La Maria
- Lomamökit Hausjärvi
- Star Arctic Hotel & Activities
- Manamansalo Majoitus
- Tallinna Majoitus
- Altea Majoitus
- Hotel Salzburger Hof
- Trendy Lara Hotel
- Tammisaari Majoitus
Lennot
Vuokra-autot
Matkapaketit
Loma-asunnot








