Koko huoneisto

Patricia Park LEK Nº 4

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Patricia Park LEK Nº 4 valokuvagalleria

Uima-allas
Televisio
Ulkoruokailutilat
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, kahvin-/teenkeitin
Sisätilat

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone2 kylpyhuonetta6 henkilöä60 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Peñiscola, Castell��n
  • Place, Praia do Norte
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Place, Peniscola Castle and Gardens
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Place, Peniscolan linna
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Airport, Castellón de la Plana (CDT-Castellón – Costa Azaharin lentoasema)
    ‪35 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Patricia Park LEK Nº 4

Peñiscolan huoneistossa on 2 makuuhuonetta ja kapasiteetti 6 hengelle. Huoneisto on mukava, on hiljattain rakennettu, ja siinä on 60 m². Se on 1 km: n päässä "Consum" -myymälästä, 2 km: n päässä Raco Calentin kalliorannalta, 1 km: n päässä "Interurbano y Nacionales" -bussiasemalta, 1 km: n päässä kaupungista "Peñiscola", 1 km päässä rannasta hiekkaa "NORTH hiekkaranta", 10 km rautatieasemalta "Peñiscola / Benicarlo", 50 km golfkentältä "Panoramica", 50 km lentokentältä "Castellon" ja sijaitsee rauhallisella alueella ja monimutkainen asuin. Siellä on puutarha, ilmastointi, uima-allas + lapset, pysäköintipaikka samassa rakennuksessa, 1 TV. Vitroceramic avokeittiö on varustettu jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, pakastin, pesukone, astiat / ruokailuvälineet, kahvinkeitin ja leivänpaahdin.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Surin ranta. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Surin ranta ja Praia do Norte
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme
  • Kylpyamme tai suihku
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu rajoitetusti

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 60 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

Checkin 17:00-20:00

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Ilmastointi: 1 EUR

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ESFCTU0000120090014525470000000000000000000VT31927CS4, VT-31927-CS
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Patricia Village
Patricia Park LEK Nº 1
Patricia Park LEK Nº 4 Apartment
Patricia Park LEK Nº 4 Peniscola
Patricia Park LEK Nº 4 Apartment Peniscola
161249

Patricia Park LEK Nº 4 – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Pau T.

Hyvää: Siisteys

Correcto

La casa como tal, la ubicación parquing, piscina etc genial. Dos problemas 1 no hay wifi ni aunque sea de pago, 2 si que hay aire acondicionado pero en ningun sitio pone que sea de pago. Lo encontramos de milagro y el temporizador (2h en teoria) no funciona bien. Resto ok. Pd. Muchos mosquitos
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2021