Calvery-mökki
Kalenterimme pÀivitetÀÀn reaaliajassa ja öiset hinnat nÀkyvÀt oikein. SyötÀ vain haluamasi pÀivÀmÀÀrÀt ja napsauta "Varaa nyt!"
TÀmÀ viihtyisÀ mökki on tÀydellinen pienelle perheelle tai pariskunnille perÀÀntyÀ. VietÀ pÀivÀsi tutkimalla ympÀröivÀÀ aluetta, jota voi tarjota, tai uimalla Honeysuckle-uima-altaalla, palaa sitten kotisi poissa kotoa kypsentÀÀksesi hampurilaisia grillillÀ ja viettÀÀ ilta rentoutumisen tÀhdet alla yksityisessÀ porealtaassa.
MikÀ on lÀhellÀ:
Suurten savuisten vuorten kansallispuiston vesiputoukset, villielÀimet ja luonnonkukkakat ovat alle kymmenen minuutin pÀÀssÀ, kun taas Dollywoodin ajelut ja nÀyttelyt ovat vain 20 minuutin pÀÀssÀ matkustamosta. LÀhellÀ ovat myös Titanic-museo, WonderWorks, illateatterit, kaupat, ravintolat ja paljon muuta!
Asioita tietÀÀ:
Ilmainen WiFi
TÀydellinen keittiö ilman astianpesukonetta
Yhteinen pÀÀsy kausille uima-altaalle Honeysuckle Pool and Deli -hiihtoon 5 dollaria per henkilö
TÀtÀ kiinteistöÀ hallinnoi Vacasa Tennessee LLC
PysÀköintihuomautukset: Tasoinen soraparkkipaikka, jossa on riittÀvÀsti tilaa jopa 2 ajoneuvolle.