Lennot kohteesta Dorrigo Mountain

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Dorrigo Mountain – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
CFS
Perillä Turussa

Lennot Dorrigo Mountain – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Dorrigo Mountain – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Dorrigo Mountain lähellä

Reflections Mylestom - Holiday Park

Reflections Mylestom - Holiday Park

4 out of 5
Beach Parade Mylestom NSW
Hinta on 89 € per yö ajalle 23.8. viiva 24.8.
89 €
23.8.–24.8.
sisältää verot ja maksut
Reflections Mylestom - Holiday Park sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta North Beach. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Tässä 4 tähden lomapuistossa on 10 majoituspaikkaa. Kaikki majoituspaikat tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiöt.
9,4/10 Poikkeuksellinen! (65 arvostelua)
"We enjoyed our stay. The cabin was clean and comfortable."

Arvosteltu 7.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanReflections Mylestom - Holiday Park
Lookout Mountain Retreat

Lookout Mountain Retreat

3 out of 5
15 Maynards Plains Road Dorrigo Mountain NSW
Hinta on 111 € per yö ajalle 14.8. viiva 15.8.
111 €
14.8.–15.8.
sisältää verot ja maksut
Lookout Mountain Retreat sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Gondwana Rainforests of Australia. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja pyykinpesutilat.
9/10 Upea! (301 arvostelua)
"aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"

Arvosteltu 3.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanLookout Mountain Retreat
Reflections Urunga - Holiday Park

Reflections Urunga - Holiday Park

3 out of 5
2 Morgo Street Urunga NSW
Hinta on 83 € per yö ajalle 23.8. viiva 24.8.
83 €
23.8.–24.8.
sisältää verot ja maksut
Reflections Urunga - Holiday Park sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Urunga Tidal Pool. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja pyykinpesutilat. Tässä 3 tähden lomapuistossa on 17 majoituspaikkaa. Jokainen majoituspaikka tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
9/10 Upea! (93 arvostelua)
"Very clean and comfortable"

Arvosteltu 12.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanReflections Urunga - Holiday Park
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Friday Creek Retreat

Friday Creek Retreat

4 out of 5
267 Fridays Creek Road Upper Orara NSW
Hinta on 154 € per yö ajalle 1.9. viiva 2.9.
154 €
1.9.–2.9.
sisältää verot ja maksut
Friday Creek Retreat sijaitsee lähellä kohdetta Bonville Golf Resort. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan. Tässä vuonna 1996 rakennetussa 4 tähden mökissä on 9 mökkiä 1 kerroksessa. Kaikki mökit tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiöt.
Avautuu uuteen ikkunaanFriday Creek Retreat
The Lodge Bellingen

The Lodge Bellingen

3.5 out of 5
1381 Waterfall Way Bellingen NSW
Hinta on 168 € per yö ajalle 14.8. viiva 15.8.
168 €
14.8.–15.8.
sisältää verot ja maksut
The Lodge Bellingen sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Hammond & Wheatley Emporium. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
Avautuu uuteen ikkunaanThe Lodge Bellingen
The Belfry Guesthouse

The Belfry Guesthouse

2 out of 5
2 Short Street Bellingen NSW
Hinta on 70 € per yö ajalle 25.8. viiva 26.8.
70 €
25.8.–26.8.
sisältää verot ja maksut
The Belfry Guesthouse sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Hammond & Wheatley Emporium. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja kirjaston.
Avautuu uuteen ikkunaanThe Belfry Guesthouse
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Dorrigo Mountain
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.