Lennot kohteesta Hegoalde

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Hegoalde – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
BIO
Menopaluumatkan hinta
269 €
Perillä Turussa

Lennot Hegoalde – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Hegoalde – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Hegoalde lähellä

The Artist Grand Hotel of Art

The Artist Grand Hotel of Art

5 out of 5
Alameda de Mazarredo, 61 Bilbao Vizcaya
The Artist Grand Hotel of Art on saanut loistavaa palautetta alueen nähtävyyksistä. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Bilbaon Guggenheim-museo on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi 2 ravintolaa, täyden palvelun kylpylän ja kuntoklubin.
9,6/10 Exceptional! (1 001 arvostelua)
Excellent service!

Arvosteltu 30.7.2023

Avautuu uuteen ikkunaanThe Artist Grand Hotel of Art
Hotel de Londres y de Inglaterra

Hotel de Londres y de Inglaterra

4 out of 5
Zubieta Kalea, 2 San Sebastián Gipuzkoa
Hinta on 100 € per yö ajalle 5.1. viiva 6.1.
100 €
per yö
5.1.–6.1.
Hotel de Londres y de Inglaterra on saanut mahtavaa palautetta alueen ostosmahdollisuuksista. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Conchan ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
9,4/10 Exceptional! (1 001 arvostelua)
Hyvä hotelli loistavalla sijainnilla
Hyvätasoinen hotelli loistavalla sijainnilla. Siistit ja kauniisti sisustetut huoneet. Hyvä aamiainen. Huone kannattaa ehdottomasti varata merinäköalalla. Parkkihalli aivan hotellin vieressä.

Arvosteltu 11.2.2022

Avautuu uuteen ikkunaanHotel de Londres y de Inglaterra
Hotel ILUNION San Sebastian

Hotel ILUNION San Sebastian

4 out of 5
Avenida Zumalacarregui, 20 San Sebastián Gipuzkoa
Hinta on 70 € per yö ajalle 12.1. viiva 13.1.
70 €
per yö
12.1.–13.1.
Hotel ILUNION San Sebastian on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Miramarin kuninkaallinen palatsi. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Wonderful! (258 arvostelua)
Todo muy bien

Arvosteltu 27.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel ILUNION San Sebastian
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel ILUNION San Mamés

Hotel ILUNION San Mamés

4 out of 5
Calle Perez Galdos, 56 Bilbao Vizcaya
Hinta on 70 € per yö ajalle 6.1. viiva 7.1.
70 €
per yö
6.1.–7.1.
Hotel ILUNION San Mamés on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Mames -stadion. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja aamiaisen (lisämaksusta). Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (858 arvostelua)
Hotelli oli siisti ja sopiva yhden yön majoitukseen. Sijainti oli vähän syrjäinen, tosin bussiasema oli ihan vieressä, mikä taas oli plussaa

Arvosteltu 3.7.2024

Avautuu uuteen ikkunaanHotel ILUNION San Mamés
Barceló Bilbao Nervión

Barceló Bilbao Nervión

4 out of 5
Paseo Campo Volantin 11 Bilbao Vizcaya
Hinta on 99 € per yö ajalle 13.1. viiva 14.1.
99 €
per yö
13.1.–14.1.
Barceló Bilbao Nervión on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Bilbaon kaupungintalo. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja kuntokeskus.
8,6/10 Excellent! (1 001 arvostelua)
Hyvä hotelli kaiken kaikkiaan

Arvosteltu 21.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanBarceló Bilbao Nervión
Hotel ILUNION Bilbao

Hotel ILUNION Bilbao

3 out of 5
Calle Rodriguez Arias 66 Bilbao Vizcaya
Hinta on 65 € per yö ajalle 19.1. viiva 20.1.
65 €
per yö
19.1.–20.1.
Hotel ILUNION Bilbao on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Mames -stadion. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,4/10 Very Good! (1 003 arvostelua)
Hlökunta puhui hyvää englantia ja auttoi joka krt. Erinomainen sijainti, lähellä on metro, spora ja bussi lentokentälle. Vierestä löytyy hyviä ravintoloita sekä baareja vaikka millä mitalla, unohtamatta stadionia. Aamupala oli selkeä pettymys.

Arvosteltu 29.7.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel ILUNION Bilbao
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Hegoalde
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.