Lennot kohteesta Ven-Zelderheide

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Ven-Zelderheide

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 111 € ja yhdensuuntaisille lennoille 72 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Ven-Zelderheide – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
EIN
Menopaluumatkan hinta
78 €
Perillä Turussa

Lennot Ven-Zelderheide – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Ven-Zelderheide – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Ven-Zelderheide lähellä

The Rebyl, Nijmegen, a Tribute Portfolio Hotel

The Rebyl, Nijmegen, a Tribute Portfolio Hotel

4.5 out of 5
VIERDAAGSEPLEIN 1 Nijmegen
Hinta on 110 € per yö ajalle 3.5. viiva 4.5.
110 €
3.5.–4.5.
sisältää verot ja maksut
The Rebyl, Nijmegen, a Tribute Portfolio Hotel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Valkhofin puisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Wonderful! (98 arvostelua)
Huone oli vilpoinen

Arvosteltu 7.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanThe Rebyl, Nijmegen, a Tribute Portfolio Hotel
ibis Styles Arnhem Centre

ibis Styles Arnhem Centre

3.5 out of 5
Willemsplein 25 Arnhem
Hinta on 97 € per yö ajalle 19.4. viiva 20.4.
97 €
19.4.–20.4.
sisältää verot ja maksut
Ibis Styles Arnhem Centre on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee rautatie-/metroaseman yhteydessä, ja Korenmarkt (tori) on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (420 arvostelua)
Staff was very nice, cleaning wise could been better this time.

Arvosteltu 28.2.2026

Avautuu uuteen ikkunaanibis Styles Arnhem Centre
Bastion Hotel Arnhem

Bastion Hotel Arnhem

3.5 out of 5
Eusebiusplein 1A Arnhem
Hinta on 91 € per yö ajalle 19.4. viiva 20.4.
91 €
19.4.–20.4.
sisältää verot ja maksut
Bastion Hotel Arnhem on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Rein. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen.
8,6/10 Excellent! (389 arvostelua)
Hyvä hotelli, aamiainen olisi voinut olla parempi.

Arvosteltu 7.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanBastion Hotel Arnhem
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Fletcher Parkhotel Val Monte

Fletcher Parkhotel Val Monte

4 out of 5
Oude Holleweg 5 Berg en Dal
Hinta on 74 € per yö ajalle 26.4. viiva 27.4.
74 €
26.4.–27.4.
sisältää verot ja maksut
Fletcher Parkhotel Val Monte on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Africa Museum (museo). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja sisäuima-allas.
8/10 Very Good! (115 arvostelua)
When we arrived the lights and power in our room and hallway did not work for about 90 minutes, after which the problem was fixed. I suppose it was okay as they let us check in early.

Arvosteltu 14.4.2026

Avautuu uuteen ikkunaanFletcher Parkhotel Val Monte
Holiday Inn Express Arnhem by IHG

Holiday Inn Express Arnhem by IHG

3 out of 5
Nieuwe Oeverstraat 50 Arnhem
Hinta on 99 € per yö ajalle 10.5. viiva 11.5.
99 €
10.5.–11.5.
sisältää verot ja maksut
Holiday Inn Express Arnhem by IHG on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Korenmarkt (tori). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja baarin.
Avautuu uuteen ikkunaanHoliday Inn Express Arnhem by IHG
Hotel Rheinpark Rees

Hotel Rheinpark Rees

Vor Dem Rheintor 15 Rees NW
Hinta on 72 € per yö ajalle 26.4. viiva 27.4.
72 €
26.4.–27.4.
sisältää verot ja maksut
Hotel Rheinpark Rees on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Rein. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja täyden palvelun kylpylä.
Avautuu uuteen ikkunaanHotel Rheinpark Rees
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Ven-Zelderheide
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.