Lennot kohteesta Cantabria

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Cantabria

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 69 € ja yhdensuuntaisille lennoille . Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Cantabria – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
SDR
Menopaluumatkan hinta
856 €

Viihtyisimmät hotellit kohteen Cantabria lähellä

Gran Hotel Sardinero

Gran Hotel Sardinero

4 out of 5
Plaza de Italia 1 Santander
Gran Hotel Sardinero on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta El Sardineron ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja baarin.
9,4/10 Exceptional! (469 arvostelua)
"Situación inmejorable. Instalaciones de calidad. Desayuno buffet muy completo"

Arvosteltu 29.4.2026

Avautuu uuteen ikkunaanGran Hotel Sardinero
Sercotel El Balcón de la Bahía

Sercotel El Balcón de la Bahía

3 out of 5
Paseo Menéndez Pelayo 44 Santander Cantabria
Hinta on 98 € per yö ajalle 31.5. viiva 1.6.
98 €
31.5.–1.6.
sisältää verot ja maksut
Sercotel El Balcón de la Bahía sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sardineran muistomerkki. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ulkouima-altaan ja ympäri vuorokauden auki olevan business centerin.
9,2/10 Wonderful! (151 arvostelua)
"Newly and tastefully renovated rooms. Spacious and great staff."

Arvosteltu 18.5.2026

Avautuu uuteen ikkunaanSercotel El Balcón de la Bahía
Hotel Chiqui

Hotel Chiqui

3 out of 5
Avda. Manuel García Lago 9 Santander Cantabria
Hinta on 136 € per yö ajalle 31.5. viiva 1.6.
136 €
31.5.–1.6.
sisältää verot ja maksut
Hotel Chiqui on saanut loistavaa palautetta rantasijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta El Sardineron ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja allasbaarin.
9/10 Wonderful! (879 arvostelua)
"Room on the 3rd floor with a balcony and great view of Sardinero beach. Reception staff were warm and welcoming. The filtered water supplied with a refillable bottle was genius and so helpful. Breakfast was amazing and the staff were constantly replenishing and clearing empty plates. A wide selection ..."

Arvosteltu 18.5.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Chiqui
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Ibis Styles Santander

Ibis Styles Santander

3 out of 5
AVENIDA DE PARAYAS 2A Santander
Hinta on 81 € per yö ajalle 24.5. viiva 25.5.
81 €
24.5.–25.5.
sisältää verot ja maksut
Ibis Styles Santander on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (436 arvostelua)
"Próxima do centro, funcionários gentis, estacionamento gratuito, quarto amplo, café da manhã bom e com preço justo."

Arvosteltu 21.5.2026

Avautuu uuteen ikkunaanIbis Styles Santander
Hotel Picos de Europa

Hotel Picos de Europa

2 out of 5
Arco Iris 2, Plaza Numancia Santander Cantabria
Hinta on 63 € per yö ajalle 24.5. viiva 25.5.
63 €
24.5.–25.5.
sisältää verot ja maksut
Hotel Picos de Europa sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cantabrian alueellinen parlamentti. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari.
9/10 Wonderful! (154 arvostelua)
"Das Hotel liegt am Rande der Fussgängerzone, dass Restaurant wird überwiegend von Bewohnern der Stadt genutzt."

Arvosteltu 13.5.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Picos de Europa
Hotel Santemar

Hotel Santemar

4 out of 5
C/ Joaquin Costa, 28 Santander Cantabria
Hinta on 95 € per yö ajalle 24.5. viiva 25.5.
95 €
24.5.–25.5.
sisältää verot ja maksut
Hotel Santemar on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta El Sardineron ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
8,8/10 Excellent! (971 arvostelua)
"Bien"

Arvosteltu 19.5.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Santemar
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Cantabria
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.