Hotellit Ağalar
Vertaa 15 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 79 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Ağalar: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Ağalar

Nesilce Tatil Koyu

Hindiba Doga Evi

The Sign Esentepe Hotel & Ski Center

Kartaltepe Hotel

Fikri Atalay Konağı

TOBO BELLA HOTEL

Elifim Resort Hotel

Konuk Hotel

Habitat Mesire Evleri

Mengen Belediyesi Konukevi

Mengen Cam Pinari Doga Evleri & Restaurant

Gulaydin Otel Mengen
Kohteen Ağalar hotellit
Ağalar on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, tämä lähellä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sopivia vaihtoehtoja.
- 9 hotellia kohteessa Mengen
Kohteeseen Ağalar tutustuminen
Ağalar tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Ağalar ja sen lähellä kuuluu:
- Merkez Yenin moskeija
- Yukarı Tekken moskeija
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Ağalar?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Ağalar, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Ağalar, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 337 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 362 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 186 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 18 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 289 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Ağalar on 1173 cm.
Ağalar: Hotellitiedot
Majoitukset | 15 |
---|---|
Halvin hinta | 79 € |
Korkein hinta | 187 € |
Suositut hotellit | Nesilce Tatil Koyu, Hindiba Doga Evi, The Sign Esentepe Hotel & Ski Center, Kartaltepe Hotel, Fikri Atalay Konağı, TOBO BELLA HOTEL, Elifim Resort Hotel, Konuk Hotel, Habitat Mesire Evleri, Mengen Belediyesi Konukevi, Mengen Cam Pinari Doga Evleri & Restaurant, Gulaydin Otel Mengen |