Hotellit Almonds
Vertaa 214 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 39 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Almonds: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Almonds

Quest Wangaratta

Gardenview Lodge Motel

Quality Hotel Wangaratta Gateway

Central Yarrawonga Motor Inn

Parkview Motor Inn

Tasman Holiday Parks - Lake Mulwala

City Reach Motel

Ski Club Holiday Park

Lake Mulwala Boatel

Hermitage Motor Inn

Clubmulwala Resort

Yarrawonga Riverlands Tourist Park

Terminus Hotel Yarrawonga

The Sebel Yarrawonga Silverwoods

Advance Motel
Kohteeseen Almonds tutustuminen
Almonds tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Almonds ja sen lähellä kuuluu:
- Warby Ovens National Park
- Killawarra H107 Bushland Reserve
- Black Dog Brewery
- Auldstone Cellars (viinitila)
- Baileys of Glenrowan
- Goorambat Silo Art
- Wangaratta Golf Club
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Almonds?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Almonds, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Almonds, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Marraskuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas toukokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 164 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 6 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 155 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 17 °C ja öisin 5 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 162 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 9 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 187 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Almonds on 667 cm.
Almonds: Hotellitiedot
Majoitukset | 214 |
|---|---|
Halvin hinta | 39 € |
Korkein hinta | 180 € |
Suositut hotellit | Quest Wangaratta, Gardenview Lodge Motel, Quality Hotel Wangaratta Gateway, Central Yarrawonga Motor Inn, Parkview Motor Inn, Tasman Holiday Parks - Lake Mulwala, City Reach Motel, Ski Club Holiday Park, Lake Mulwala Boatel, Hermitage Motor Inn, Clubmulwala Resort, Yarrawonga Riverlands Tourist Park, Terminus Hotel Yarrawonga, The Sebel Yarrawonga Silverwoods, Advance Motel |

