Hotellit Bindera
Vertaa 65 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 92 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Bindera: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Bindera

Bucketts Way Motel

Family-sized getaway in the heart of the Williams valley, near Barrington tops

Dam Sen Getaway Homestead

Rose Cottage

Cedar Lodge Salisbury

Bluegums Cabins Barrington Tops

Barrington Hideaway- River Cottages

Eco friendly home just minutes from town with plenty of space to relax

Treetops - Your Rainforest Retreat Surround yourself with nature.

Mökki - Eco-paikka vuoristossa

Cosy Cabin in Ancient Rainforest Barrington Tops

Amble lea NSW Country Escape

Amble Lea amongst the trees

Serendipity On Barrington

The Ridge - Gloucester
Kohteeseen Bindera tutustuminen
Bindera tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Bindera ja sen lähellä kuuluu:
- Gloucester Country Club
- Saint Clements Historic Park
- Barrington Tops -kansallispuisto
- Chichester Dam
- Gloucester Farmers Market
- Gloucester Folk Museum
- The Glen Nature Reserve
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Bindera?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Bindera, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Bindera, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Maaliskuu ja helmikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja syyskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 28 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 452 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 10 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 239 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 21 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 157 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 26 °C ja 14 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 283 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Bindera on 1130 cm.
Bindera: Hotellitiedot
Majoitukset | 65 |
---|---|
Halvin hinta | 92 € |
Korkein hinta | 207 € |
Suositut hotellit | Bucketts Way Motel, Family-sized getaway in the heart of the Williams valley, near Barrington tops, Dam Sen Getaway Homestead, Rose Cottage, Cedar Lodge Salisbury, Bluegums Cabins Barrington Tops, Barrington Hideaway- River Cottages, Eco friendly home just minutes from town with plenty of space to relax, Treetops - Your Rainforest Retreat Surround yourself with nature. , Mökki - Eco-paikka vuoristossa, Cosy Cabin in Ancient Rainforest Barrington Tops, Amble lea NSW Country Escape, Amble Lea amongst the trees, Serendipity On Barrington, The Ridge - Gloucester |