Varaa hotellihuone poreammeella kohteesta Leopoldstadt
Leopoldstadt: Hotellit porealtaalla − tarkista saatavuus
Suosituimmat Hotellit porealtaalla Leopoldstadt

SO/ Vienna
Praterstrasse 1, Vienna, Vienna
Hinta on 212 € per yö
212 €
23.11.–24.11.
sisältää verot ja maksut
SO/ Vienna on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Stephansplatz (aukio). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, täyden palvelun kylpylä ja ravintola. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Poreallas
Kylpylä
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Leopoldstadt
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Leopoldstadt: Hotellitiedot
Majoitukset | 4 046 |
|---|---|
Halvin hinta | 212 € |
Korkein hinta | 212 € |
Suositut hotellit | SO/ Vienna |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Leopoldstadtebookersn tarkistamat arvostelut

Hilton Vienna Waterfront
4/5 Hyvä
"Kahdella metrolla St Stephanin aukiolle 25 min metropysäkki 10 min kävelymatkan päässä. Jokirantaan ja siitä Donauinselille pääsee soljuvasti pitkällekin juoksulenkille, ei tarvi seistä liikennevaloissa. Kuntosali semi-ookoo, siellä ei ollut kyykkytankoa eikä kovin isoja läsipsinoja, aerobisia laitteita oli hyvin. Aamupala oli hyvä. Huoneet tilavat ja siistit. Yksi iso peitto queen-sängyssä oli bähän outo, kun siihen ei ole tottunut. Henkilökunta ei ollut mitenkään erityisen lämmintä esim respassa, mutta aivan asiallista. Siistijät tervehtivät aina iloisesti. Uima-allas oli kiva lisä, tossut ja kylpytakin sai pyynnöstä."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Hilton Vienna Waterfront
Julkaistu 4 kuukautta sitten

SO/ Vienna
4/5 Hyvä
Hyvä keskustan hotelli. Palvelu ei niinkään.
"Oikein hieno hotelli. Hyvällä paikalla. Vanhaan kaupunkiin 5 min kävelymatka. Juna-asemalle 15 min kävely. Kaksi miinusta. Ensimmäinen se kun saavuin hotelliin, kysyin olisiko huoneeni valmis vaikka olinkin etuajassa (klo 12 ja sisäänkirjautuminen klo 15.) Vastaus oli kyllä huone on vapaa mutta maksu etuajassa sisäänkirjautuminseen on €50!! Puolet huoneen yöhinnnasta. Matkustan paljon, ja aina olen saanut huoneeni ilman lisämaksua jos huone on ollut vapaa. Joten jätin laukun ja lähdin kävelemään. Toinen miinus oli aulabaari/ kahvila. Se ei ollut auki illalla että ois esim voinut ottaa lasillisen eikä myöskään aamulla että ois voinut ostaa aamukahvit. Muuten oikein siisti ja kaunis hotelli ja iso huone jossa kylpyamme."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa SO/ Vienna
Julkaistu 8 kuukautta sitten
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Suosituimpia
Hotellit
- Ernst Happel -stadion – lähellä sijaitsevat hotellit
- Asunnot Talma Ski
- Käylä – hotellit
- Huvilat Seinäjoki
- Bintan – hotellit
- Mariahilf – hotellit
- Huoneistohotellit Turku
- Hotel ROC Illetas & SPA
- Evia – hotellit
- Inkoo – 5 tähden hotellit
- Orivesi – hotellit
- Kuru – hotellit
- Länsi-Suomi – Rantahotellit
- Pohjois-Suomi – Kylpylähotellit
- Oulu – hotellit
- Majatalot Juuka
- Keski-Suomi – Kylpylähotellit
- Moldova – hotellit
- Atlantica Mikri Poli Rhodes - All Inclusive
- Lissabon – Rantahotellit
Matkapaketit
Loma-asunnot
