Hotellit Little Billabong
Vertaa 15 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 50 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Little Billabong: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Little Billabong

Holbrook Motel

Byer Fountain Motor Inn, Holbrook

Holbrook Town Centre Motor Inn

Riverina Hotel

Woomargama Village Hotel Motel

Holbrook Hotel

Holbrook SKYE Motel

Private Country Retreat Taradale Valley Tumbarumba in Snowy Mtns Foothills

Beautifully restored miner's cottage in the Upper Murray.

COSY ACCOMMODATION located in the main street CENTRAL to shops and CAFES

Little Mango Farm Retreat by Tiny Away

Native Valley Cottage is a peaceful, tranquil hideaway in the Tumbarumba area.

Hillview Oak B&B
Kohteeseen Little Billabong tutustuminen
Little Billabong tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Little Billabong ja sen lähellä kuuluu:
- Holbrook Golf Course
- Livingstone State Conservation Area
- Downfall Nature Reserve
- Holbrook Submarine Museum
- Ian Geddes Bush Walk
- Nest Hill Nature Reserve
- National Museum of Australian Pottery
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Little Billabong, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Wagga Waggan lentoasema (WGA), New South Wales. Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Little Billabong?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Little Billabong, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Little Billabong, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Marraskuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja toukokuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 32 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 163 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 170 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 17 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 187 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 9 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 216 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Little Billabong on 736 cm.
Little Billabong: Hotellitiedot
Majoitukset | 15 |
---|---|
Halvin hinta | 50 € |
Korkein hinta | 183 € |
Suositut hotellit | Holbrook Motel, Byer Fountain Motor Inn, Holbrook, Holbrook Town Centre Motor Inn, Riverina Hotel, Woomargama Village Hotel Motel, Holbrook Hotel, Holbrook SKYE Motel, Private Country Retreat Taradale Valley Tumbarumba in Snowy Mtns Foothills, Beautifully restored miner's cottage in the Upper Murray., COSY ACCOMMODATION located in the main street CENTRAL to shops and CAFES, Little Mango Farm Retreat by Tiny Away, Native Valley Cottage is a peaceful, tranquil hideaway in the Tumbarumba area. , Hillview Oak B&B, Tarcutta Retreat |