Naturela Uluwatu

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Naturela Uluwatu valokuvagalleria

Lomakeskus, jossa on useita kaksikerroksisia rakennuksia, uima-allas ja runsas viheralue.
Ulkouima-allas
Ulkouima-allas
Deluxe Wood House | Oleskelualue
Deluxe Wood House | Tallelokero huoneessa, pimennysverhot, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

8,2 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi
  • Aamiainen saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Jl. Labuan Said, Padang Padang, Uluwatu, Pecatu, Bali, 80361
  • Place, Alchemy Jooga- ja Meditaatiokeskus Uluwatu
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Binginin ranta
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Padang Padang -ranta
    ‪7 min ajomatka‬
  • Airport, Denpasar (DPS-Ngurah Rain kansainvälinen lentoasema)
    ‪43 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Standard-huone, parveke, näköala uima-altaalle

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Bungalow

9,0 kautta 10
Upea
(2 arvostelua)
  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhebungalow

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 5 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Standard-huone

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone, 2 yhden hengen sänkyä, parveke

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone, parveke (4 Single Beds)

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 5 henkilöä
  • 4 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Deluxe Wood House

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(1 arvostelu)
  • 56 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Standard Wood House

  • 26 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Naturela Uluwatu

Ulkouima-allas, ravintola ja baari/aulabaari kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on välipalabaari/deli, kahvila ja concierge-palvelut.
Naturela Uluwatu tarjoaa 12 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous päivittäin ja hierontapalvelu huoneessa on saatavilla pyynnöstä.
Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas.
Naturela Uluwatu sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Alchemy Jooga- ja Meditaatiokeskus Uluwatu. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Jos kansainvälinen keittiö on sydäntäsi lähellä, sinun kannattaa ottaa suunnaksesi Naturella Cafe
  • Englantilainen aamiainen saatavilla lisämaksusta
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kuivapesula-/pesulapalvelut, concierge ja kiertoajelu- tai lippupalvelu
  • Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Padang Padang -ranta ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Binginin ranta
  • Alueelliset kuljetukset saatavilla maksusta
Majoituspaikasta löytyy ravintola, kahvila ja välipalabaari/deli. Majoituspaikan baari/lounge kutsuu nauttimaan drinkeistä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Naturela Uluwatu tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös ulkouima-altaan, terassin ja kiertoajelu- tai lippupalvelun. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla. Käytössäsi on myös kumppanimajoituspaikan ulkouima-allas.

Tämä 3 tähden hotelli sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.

Asiakkaat voivat nauttia englantilaisen aamiaisen lisämaksusta.
Naturella Cafe – ravintola, jonka erikoisuutena on kansainvälinen keittiö. Ravintola tarjoilee aamiaisen, lounaan ja illallisen.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Alueelliset kuljetukset (lisämaksusta)
  • Paikan päällä ilmainen, kattamaton ja omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Englantilainen aamiainen saatavilla lisämaksusta; 60 000–100 000 IDR per aikuinen ja 60 000–100 000 IDR per lapsi
  • Baari/aulabaari
  • Kahvila
  • Ravintola
  • Välipalabaari/herkkukauppa

Paikan päällä olevat ravintolat

  • Naturella Cafe

Tekemistä

  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (asiakkaille)

Perheystävällinen

  • Ulkouima-allas
  • Välipalabaari/herkkukauppa

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto
  • Pankkiautomaatti
  • Tallelokero vastaanottotiskillä

Palvelut asiakkaille

  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Kuivapesula-/pesulapalvelu
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Ulkotilat

  • Puutarha
  • Terassi

Kylpylä

  • Huoneessa tarjottavaa hierontaa

Esteettömyys

  • Ei hissiä

Muuta

  • Merkityt tupakointialueet
  • Rakennettu: 2014

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla
  • Pimennysverhot

Kylpyhuone

  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi
  • Yksityinen kylpyhuone

Muuta

  • Ilmastointi
  • Turvalokero

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 4.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 15

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 7.30–22.00
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 23.00 jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Jos aiot saapua muulloin kuin normaaleina sisäänkirjautumisaikoina, ota majoitusliikkeeseen yhteyttä etukäteen ja sovi sisäänkirjautumisesta.

Remontit ja kiinniolokaudet

Paikallisten säädösten mukaan kaikkien asiakkaiden on pysyttävä majoituspaikan tiloissa hiljaisuuden päivänä (Nyepi) / hindulaisena uutenavuotena 24 tunnin ajan (alkaen klo 6.00). Hiljaisuuden päivä on tavallisesti maaliskuussa tai huhtikuussa (päivämäärä vaihtelee vuosittain). Sisään- tai uloskirjautuminen ei ole tuona päivänä mahdollista. Myös Ngurah Rain kansainvälinen lentoasema (Densaparin kansainvälinen lentoasema) on suljettu hiljaisuuden päivänä.

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita on saatavilla 100000 IDR:n suuruista maksua vastaan per yö.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Maksu englantilaisesta aamiaisesta: noin 60000–100000 IDR aikuisille ja 60000–100000 IDR lapsille
  • Lisävuode: 100000 IDR per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 7.30–22.00.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 23.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Naturela Uluwatu Hotel Pecatu
Naturela Uluwatu Hotel
Naturela Uluwatu Pecatu
Naturela Uluwatu
Naturela Uluwatu Hotel
Naturela Uluwatu Pecatu
Naturela Uluwatu Hotel Pecatu

Naturela Uluwatu – arvostelut

Arvostelut

8,2

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 46 kautta 100 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 32 kautta 100 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 10 kautta 100 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 8 kautta 100 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 4 kautta 100 arvostelua

7,8/10

Siisteys

8,4/10

Henkilökunta ja palvelu

6,6/10

Palvelut/mukavuudet

7,8/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Ariane

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Loved it so much!!
Yöpyi 3 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Linn

Hyvää: Siisteys
More quiet area a little away from the hustle and bustle, but short way with scooter to anything. Helpful staff. Courtyard/garden area does not look anything like the pictures. There’s a scooter rental that fills up a lot of the space, Very simple bathroom in the standard room.
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Rebekah

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Loud construction, sometimes until midnight. Rude staff that harass you, rooms not clean. Wifi doesn’t work.
Yöpyi 23 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Pablo

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Average accommodation, good value for money.
Yöpyi 6 yötä helmikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Amber

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Absolutely loved it here- 10/10
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Jose

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Under construction. They never clean my room. Wouldn't stay again.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

John

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great Hotel, Good Restaurant and Laundry very Cheap. More of a younger crowd Hotel. Very clean and nice pool.
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

olga

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
If you’re looking for a quiet, relaxing destination, this is it. The restaurant was extremely good. One of my favorites in the Uluwatu area The staff was incredibly friendly and I loved how they had a laundry service on the property
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Alison

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Beautiful family run property. The owners are so very helpful with transport or anything needed. Thank you.
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Masha

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Lovely place to stay on uluwatu, the staff are lovely and the outdoor spaces are beautiful! It is a good location, only 20 min walk to padang beach, and there are many shops, restaurants, and bars nearby. The breakfast and dinner that they make is excellent! The rooms were clean and basic but lacked simple things like a mirror in the main room, or bannister on the top bunks for safety. Overall lovely and would stay again!
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Don’t go there

The room was dirty and old. The only good thing is the pool and the location.
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Stian

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Good service - however far from from professional, the rooms are ok, but with a smell of something indescribable. Far from the beach, but a convenient distance by scooter. Anyway what can you expect from a guesthouse in Indonesia. Worth the price.
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Ching chi

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Check in was smooth even in the late night. Staff are helpful, however, the shower water was salty and not hot. There is room to improve in cleaningness.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Cindy

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
I LOVED at this place! Naturela is right on a Main Street in Uluwatu so money exchange , lots of restaurants , lots of shops and everything a tourist could need is on this street. But the beauty of Naturela is that you don’t need to go elsewhere if you want to stay and eat at their cafe it is excellent food, lots of selection (10 page menu from smoothie bowls to pizza and burgers ). We had smoothie bowls daily - so good , most reasonable price we have found. Staff are very pleasant. They also rent scooters , and the rooms behind the cafe are so quiet, surrounding a nice pool. Fantastic place. Towels were a bit shabby but honestly that is the only downside. I’d stay here again and again.
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Jamie

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
This is a backpacker style property. Not suitable for families. Not enough towels for everyone in our family and when we kindly asked for more they declined. The locking system on the doors is frustrating, air conditioning wasn’t working. We had 4 nights booked but left after 1 night. Street is extremely noisy.
Yöpyi 4 yötä marraskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Philip

Huonoa: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Pool was unswimmable. When raised with staff I was brushed off. We left a night early.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Sophie

Huonoa: Palvelut/mukavuudet
Construction people are going through the property while you try and use the stairs. Hotel is very run down and sheets and towels have many stains. The wallpaper is peeling a lot in the rooms.
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Rebekah

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Stayed here for 4 months. At first I didn’t mind it as the location was good and I didn’t spend much time here. But I would do yourself a favour and NOT stay here. Many better and cheaper options out there. Here’s why: 1)really loud and disruptive construction that starts at 8am and sometimes goes until Midnight. Even on weekends. 2) wifi barely works, and even cell service/reception is limited. 3) rooms aren’t cleaned properly. Surfaces aren’t wiped down and you have to request room cleaning when you want it- not automatic. I didn’t know this when I first moved in and room wasn’t cleaned in a week. 4) I got make up on my towel and they tried to charge me before I pushed back and asked why they aren’t washing their towels with bleach? Same thing work sheets I was in an accident and got a bit of blood on the sheets and they tried to charge me as well. 5) no sense of customer service or loyalty, and the receptionists are scammers and gaslighters. As I said I was here for 4 months. When I went to pay for my extension I explicitly said not to charge me in SGD. she still chose that option and overcharged me about SGD50, which is IDR700,000 which goes a long way here. I then asked her to void the transaction. I told her I won’t pay until I get the refund. Nearly every day I’m getting harassed about payment. She’s gaslighting me into thinking I wasn’t actually overcharged and I did the calculation wrong. They’re messaging me at 11pm at night. Banging on my door at 10pm at night
Yöpyi 27 yötä marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Niklas

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus

Value for money!

-wonderful staff and service. -Room has all amenities you need. -Arranged our boat transports to Gili -You can rent scooters for 70k/day -Location is good. Some parts of the room could use a facelift. only a blanket and pillow was provided with bedsheet
Yöpyi 2 yötä tammikuussa 2019
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Danielle

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Otimo custo benefício

Gostei da localização, do restaurante do hotel, muito bom, simples mas é bonito, ficaria novamente. Jantamos, alugamos moto, compramos agua, tudo direto com a recepção do hotel.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

vincent

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Nous avons passé 8 jours en famille à Naturella, le personnel est charmant, très souriant et adore les enfants ! la chambre était tout à fait convenable avec tout de même un bémol pour la salle de bains qui mériterait d’être rafraîchie et une assez mauvaise évacuation. Les petits plus : un restaurant au top, tout est délicieux et à des prix vraiment très abordables, top rapport qualité/prix, une piscine assez grande pour prendre de vrais bains, situation géographique proche des plages de padang-padang et uluwatu, location de scooters sur place, borne de retrait de cash juste à la sortie de l’hôtel. Je recommande ce lieu !
Yöpyi 8 yötä elokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Pierre

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

je recommande fort !

super séjour ! le personnel est venu nous chercher à l’aéroport, nous avons eu une boisson de bienvenue. piscine superbe ! service de location de scooter au top ! le personnel est super accueillant et très gentil ! petit dej sympa, à prix abordable !
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Cléa

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Hôtel correct
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Thea

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Veldig fornøyd med alt! Personalet her er de sydligste menneskene jeg har møtt som gjorde at vi dro tilbake til dette hotellet kort etter. Ligger nærme alt man skulle ville gjøre i Uluwatu og har alt du trenger. meget god mat er det også her.
Yöpyi 10 yötä tammikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Ralf

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Entspannte Unterkunft… Essen top… Rollerverleih einfach und unkompliziert… Nice place to be..
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2023