Hotellit The Risk

Vertaa 42 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 84 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

The Risk: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset The Risk

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa The Risk
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen The Risk tutustuminen

The Risk tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa The Risk ja sen lähellä kuuluu:

  • Richmond Range National Park
  • Moore Park Nature Reserve
  • Chinghee-vuoren kansallispuisto
  • Mebbin National Park
  • Kyogle Golf Course
  • Toonumbar National Park
  • Wild Mountains Nature Refuge

Kun järjestät lomaa kohteeseen The Risk, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Lismore, Uusi Etelä-Wales (LSY). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa The Risk?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen The Risk, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja joulukuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa The Risk, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Helmikuu ja maaliskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 28 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 490 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 24 °C päivisin ja 11 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 231 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 129 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 28 °C ja 15 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 351 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa The Risk on 1201 cm.

The Risk: Hotellitiedot

Majoitukset
42
Halvin hinta
84 €
Korkein hinta
187 €
Suositut hotellit
Exchange Hotel, Christmas Creek Cafe & Cabins, Jätä kaupunkiin hätkähdys ja kiiruus taakse ja paeta maahan! , Kahdeksantoista Mile Cottage - joen pääsy henkeäsalpaavista näkymistä!, Contained in Nimbin, Guesthouse in the Heart of Tyalgum, Stoney Chute Eco-Cabin 1 : accessible, quiet retreat 5km from Nimbin., Private cottage on 40 acres with private creek and spectacular views. , Country Retreat, relax in the spa, or on the deck, while taking in the view. , Stoney Chute Studio, Mt Barney Lodge Country Retreat, Barney Creek Vineyard Cottages, Ainutlaatuinen maatila kunnostetussa meijerissä, Private luxury home in the mountains with spa, sauna and flowing creek, Modern 2 bedroom Unit in the beautiful Scenic Rim