Hotellit Las Delicias
Vertaa 75 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 31 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Las Delicias: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Las Delicias

Castillo del Mar Suites

Hotel Wayira Beach by On vacation

Walena Hotel

Hotel Casa Grande Riohacha Inn

HOTEL ANAJIRAWAA

Ocean View

Aiwa Hotel

HOTEL JUAN PABLO II

Casa Solea

Bethel Playa Mayapo

Adele Hotel

Ribai Hotels

Hotel Galeria la Vieja Sara Riohacha

Ayenda Hotel Helenas
Kohteeseen Las Delicias tutustuminen
Las Delicias tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Las Delicias ja sen lähellä kuuluu:
- Plaza José Prudencio Padilla
- Riohacha Beach (ranta)
- Catedral Nuestra Señora de los Remedios
- Historiallinen laituri
- Nicolás de Federmanin puisto
Kun järjestät lomaa kohteeseen Las Delicias, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Riohacha (RCH-Almirante Padilla). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Las Delicias?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Las Delicias, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Las Delicias, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Lokakuu ja syyskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 55 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 26 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 316 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 26 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 408 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 487 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Las Delicias on 1266 cm.
Las Delicias: Hotellitiedot
Majoitukset | 75 |
|---|---|
Halvin hinta | 31 € |
Korkein hinta | 163 € |
Suositut hotellit | Castillo del Mar Suites, Hotel Wayira Beach by On vacation, Walena Hotel, Hotel Casa Grande Riohacha Inn, HOTEL ANAJIRAWAA, Ocean View , Aiwa Hotel , HOTEL JUAN PABLO II, Casa Solea, Bethel Playa Mayapo, Adele Hotel, Ribai Hotels, Hotel Galeria la Vieja Sara Riohacha, Ayenda Hotel Helenas, Watú Kite House |

