Hotellit M'Zem Sanhaja
Vertaa 20 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 27 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
M'Zem Sanhaja: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset M'Zem Sanhaja

Peaceful room

Hotel Ouzoud

Dar Assounfou

Auberge Le petit jardin Demnate Iminifri.

KASBAH ILLY

Auberge Le Petit Jardin

Riad la perle bleue Marrakech

Domaine du Douar

Ecolodge Tamount

Maison D'hôtes Ait Mouli

Amazing apartment in Demnat

Kasbah Ait Oumghar Iminifri

Luxury Apartment 3 Bedroom in CityCenter Marrakech

Luxueuse Villa, 4 Chambres Face à la mer en Résidence Fermée, Sécurisée

2 Bedroom Apartment in Oulad Khallouf
Kohteeseen M'Zem Sanhaja tutustuminen
M'Zem Sanhaja tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa M'Zem Sanhaja ja sen lähellä kuuluu:
- Aït Benhaddou
- Fès el-Bali
Milloin on paras aika vierailla kohteessa M'Zem Sanhaja?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa M'Zem Sanhaja, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa M'Zem Sanhaja, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Maaliskuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 23 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 124 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 35 °C päivisin ja 10 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 53 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 40 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 22 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 7 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 103 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa M'Zem Sanhaja on 302 cm.
M'Zem Sanhaja: Hotellitiedot
Majoitukset | 20 |
|---|---|
Halvin hinta | 27 € |
Korkein hinta | 252 € |
Suositut hotellit | Peaceful room, Hotel Ouzoud, Dar Assounfou, Auberge Le petit jardin Demnate Iminifri., KASBAH ILLY, Auberge Le Petit Jardin, Riad la perle bleue Marrakech , Domaine du Douar, Ecolodge Tamount, Maison D'hôtes Ait Mouli, Amazing apartment in Demnat, Kasbah Ait Oumghar Iminifri, Luxury Apartment 3 Bedroom in CityCenter Marrakech, Luxueuse Villa, 4 Chambres Face à la mer en Résidence Fermée, Sécurisée, 2 Bedroom Apartment in Oulad Khallouf |

