Hotellit Marmor

Vertaa 16 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 46 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Marmor: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Marmor

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Marmor
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Marmor tutustuminen

Marmor tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Marmor ja sen lähellä kuuluu:

  • Pindari Nature Refuge
  • MacKenzie Island Conservation Park
  • Belgamba Nature Refuge
  • Rundle Range National Park
  • Rundle Range Resources Reserve
  • Bouldercombe Gorge 2 Resources Reserve
  • Bouldercombe Gorge 1 Conservation Park

Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Marmor, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Rockhampton, Queensland (ROK). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Marmor?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Marmor, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Joulukuu ja tammikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Marmor, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Tammikuu ja maaliskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja syyskuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 409 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 27 °C päivisin ja 13 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 123 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 26 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 95 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 18 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 215 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Marmor on 841 cm.

Marmor: Hotellitiedot

Majoitukset
16
Halvin hinta
46 €
Korkein hinta
96 €
Suositut hotellit
Grand Hotel Mt Morgan, 1 Showgrounds Road Horse Creek QLD 4714, King Single plus 3 Singles in Meyenburg House with shared bathroom & kitchen, Silver Wattle Caravan Park, Meyenburg King bed tent with shared outdoor shower & wc, Meyenburg unit 2, fully self contained private unit, 2 DBs, 4pax, Meyenburg House, Front Room, Budget Double Room with Shared Bathroom & Kitchen, Mt Morgan Hillside Cottage, Golden Mt Rest Off Pepperina Lane, fully self-contained, sleeps 5 guests, Meyenburg Unit 3, Fully self-contained private 1 bdrm unit, 1Db, 1 Ksb, 2 Sb's, Golden Mt Rest Townside, 6 Guest's, Meyenburg Unit 5, 2 Double Bed's 4 Pax, Meyenburg House, KayEd Queen Room with shared bathroom, Golden Mount Rest, 9 guest's max, 1 Double, 7 Singles