Hotellit Milora
Vertaa 117 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 44 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Milora: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Milora

Quest Ipswich

Quest Springfield Central

Country Motel Ipswich

Springfield Lakes Boutique Hotel

Australian Hotel Boonah

The Kooralbyn Valley

Central Motel Ipswich

Oaks Ipswich Aspire Suites

Best Western Ipswich

Cumquat House

Boonah Motel

Barakee Homestead Awaits! Escape to Our Country Oasis nestled in the Scenic Rim!

Boonah Valley Motel

Spicers Hidden Vale
Kohteeseen Milora tutustuminen
Milora tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Milora ja sen lähellä kuuluu:
- Willowbank Raceway
- Queensland Raceway
- Moogerah Dam
- University of Southern Queensland
- Ipswich Show Society
- Kooroomba Vineyards and Lavender Farm
- Hidden Vale Adventure Park
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Milora?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Milora, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja joulukuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Milora, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Tammikuu ja helmikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja syyskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 395 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 11 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 155 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 97 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 15 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 261 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Milora on 909 cm.
Milora: Hotellitiedot
Majoitukset | 117 |
|---|---|
Halvin hinta | 44 € |
Korkein hinta | 230 € |
Suositut hotellit | Quest Ipswich, Quest Springfield Central, Country Motel Ipswich, Springfield Lakes Boutique Hotel, Australian Hotel Boonah, The Kooralbyn Valley, Central Motel Ipswich, Oaks Ipswich Aspire Suites, Best Western Ipswich, Cumquat House, Boonah Motel, Barakee Homestead Awaits! Escape to Our Country Oasis nestled in the Scenic Rim!, Boonah Valley Motel, Spicers Hidden Vale, Portinvartijoiden mökki |


