Persianlahden nĂ€kemykset ovat runsaasti tĂ€stĂ€ tyylikkÀÀsti sisustetusta ja tilavasta 30A-rannasta. Ota lyhyt kĂ€velymatka rannalle tai pysy lĂ€hellĂ€ kotia ja nauti oma uima-allas. Kustannuksia ei sÀÀstetty syvillĂ€ istutuskaihtimilla, kruunumallien, maalattujen puukatot, upeilla ranskalaisilla korostuksilla ja upealla kovapuusta ja marmorilattiasta tĂ€mĂ€n ylimÀÀrĂ€isen kodin koko 4450 neliömetrin pÀÀssĂ€. Nauti mahdollisimman yksityisyydestĂ€ seinÀÀn ja yksityiseen aidatulla sisïżœïżœïżœĂ€nkĂ€ynnillĂ€ kotiin.
EnsimmĂ€isessĂ€ kerroksessa on suurin osa kodin makuutiloista. Seuraa marmorilattia alas kauniiseen, leveĂ€ïżœïżœn kïżœïżœytĂ€vÀÀn, joka saapuu ensimmïżœïżœiseen kotiin Master-sviitteihin. EnsimmĂ€isessĂ€ kerroksessa Masterissa on king-vuode, kahden hengen vuode, taulu-tv, vaatehuone ja pÀÀsy uima-altaan patiolle. Master Bathissa on kaksi pesuallasta, suihkukaappi, oma vesisuihku ja poreallas. Queen-sviitti sijaitsee myös ensimmĂ€isessĂ€ kerroksessa. Queen-sviitissĂ€ on taulu-tv, pÀÀsy uima-altaan patiolle ja oma kylpyamme, jossa on kylpyamme ja erillinen suihku. Myös ensimmĂ€isessĂ€ kerroksessa on tilava King-sviitti. EnsimmïżœïżœisessĂ€ kerroksessa King-sviitissĂ€ on taulu-tv ja oma kylpyhuone, jossa on suihkukaappi. Toinen puoli kylpy ja pesutupa, jossa on korkean hyötysuhteen laitteet, pyöristetÀÀn ensimmĂ€isessĂ€ kerroksessa.
Sijaitsee ensimmĂ€isessĂ€ kerroksessa, on runsaasti patio-tilaa ja oma uima-allas. Allas tarjoaa Bajan kannen ja runsaasti yksityisyyttĂ€. Patio tarjoaa istuimet sohvat, kuisti keinu, ja tuolit, ulkosalla ruokailu istuimet viisi, ja Ă€ïżœïżœnijĂ€rjestelmĂ€.
Vieraat ovat tervetulleita toiseen kerrokseen avoin oleskelutila, jossa on Persianlahden nïżœïżœkemykset. Olohuoneessa on istuimet kuudelle, suuri taulutelevisio ja Blu-ray-soitin. Kansi pois olohuoneesta on nĂ€kymĂ€t Persianlahdelle ja ympĂ€röivĂ€lle yhteisölle Santa Rosa Beachille, ulkotiloissa ja grilli. ViihtyisĂ€ssĂ€ huoneessa on olohuoneen vieressĂ€ mïżœïżœrkïżœïżœbaari, minijÀÀkaappi, oma parveke, johon mahtuu viisi, ja taulu-tv Blu-ray-soittimella. Dream Weaverin keittiö on valmistettu ruostumattomasta terĂ€ksestĂ€ valmistetuista laitteista ja ammattikĂ€yttöön. Keittiön vieressĂ€ on muodollinen ruokailutila kahdeksan. Vieraiden viihtyisyyttĂ€ varten on avoin olohuoneesta pois puolet kylpyamme. Toisessa kerroksessa on myös king-sviitti, jossa on king-vuode, taulu-tv ja oma kylpyhuone, jossa on suihku / amme-yhdistelmĂ€.
Dream Weaverin koko kolmas kerros on omistettu toiselle Master Suiteille. Kolmannessa kerroksessa Masterissa on king-vuode, kaksi erillistĂ€ vuodetta, oleskelualue kymmenelle, taulutelevisio, kaksi parveketta, baari, jossa on minijÀÀkaappi, suuri vaatehuone ja esteetön nĂ€köala Persianlahdelle. Kolmannessa kerroksessa Master tarjoaa myös kaksi tĂ€yttĂ€ kylpyammeet, joista toisessa on kaksi pesuallasta ja suihkukaappi, ja toisessa suihku / amme-yhdistelmïżœïżœ.
Eklektinen sisustus, huippuluokan mukavuudet, Persianlahden nïżœïżœïżœïżœïżœïżœkemykset ja Dream Weaverin tarjoama yksityisyys tekevĂ€t siitïżœïżœ yhden-of-a-kind kodin Emerald Coastilla. Dream Weaver tarjoaa myös yksityisen rannalle pÀÀsyn suoraan takapihalle. Nauti yksityinen uima-allas pyytĂ€mĂ€llĂ€ uima-allasta lĂ€mmittĂ€mÀÀn lisïżœïżœmaksusta. Varaa vierailusi Dream WeaverissĂ€ tĂ€nÀÀn, jossa unelmat kudotaan todellisuuteen.
Vuodevaatteiden tiedot (vuodepaikkoja 13)
EnsimmÀinen kerros:
- Vierashuone: King-vuode, 2 erillistÀ vuodetta, oma kylpyhuone
- Vierashuone: King-vuode, oma kylpyhuone
- Vierashuone: Queen-vuode, oma kylpyhuone
Toinen kerros:
- Vierashuone: King-vuode, oma kylpyhuone
- Makuuhuone: King-vuode, kaksi erillistÀ vuodetta, kaksi kylpyhuonetta, kaksi parveketta
Home Luxuries
- PersianlahdenÀkymÀ
- Yksityinen uima-allas
- Ilmainen WiFi ja kaapeli
- Yksityinen Boardwalk rantaan
- 2 rantatuolia (vain maalis-lokakuussa)
- 4 pyörÀÀ
- Tapahtuma-ystÀvÀllinen (HÀÀt / Reunionit / Yritysten retriitit)
Yhteisön ominaisuudet
- PÀÀsy rannalle