Lennot kohteesta Egge

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Egge

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 220 € ja yhdensuuntaisille lennoille 92 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Egge – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
OSL
Menopaluumatkan hinta
100 €
Perillä Turussa

Lennot Egge – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Egge – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Egge lähellä

Sommerro

Sommerro

5 out of 5
Sommerrogata 1 Oslo
Hinta on 211 € per yö ajalle 14.12. viiva 15.12.
211 €
14.12.–15.12.
sisältää verot ja maksut
Sommerro on saanut mahtavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Palace Park (puisto). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 4 ravintolaa ja 2 baaria.
9,4/10 Exceptional! (1 241 arvostelua)
The athmosphere, service level, design, rooms 10+

Arvosteltu 3.6.2025

Avautuu uuteen ikkunaanSommerro
THE THIEF

THE THIEF

5 out of 5
Landgangen 1 Oslo
Hinta on 258 € per yö ajalle 23.12. viiva 24.12.
258 €
23.12.–24.12.
sisältää verot ja maksut
THE THIEF on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Aker Brygge (ostoskeskus). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja 2 baaria. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Wonderful! (1 008 arvostelua)
Fantastic hotel
A beautiful room with a great view. The breakfast was excellent. Exceeded the expectations!

Arvosteltu 7.12.2021

Avautuu uuteen ikkunaanTHE THIEF
Scandic Holmenkollen Park

Scandic Holmenkollen Park

4 out of 5
Kongeveien 26 Oslo
Hinta on 86 € per yö ajalle 19.12. viiva 20.12.
86 €
19.12.–20.12.
sisältää verot ja maksut
Scandic Holmenkollen Park on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Holmenkollenin kansallinen hiihtoareena. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 3 ravintolaa ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntoklubin.
9/10 Wonderful! (1 059 arvostelua)
Henkeä salpaava upea miljöö ja ihan paras aamiainen!

Arvosteltu 17.6.2025

Avautuu uuteen ikkunaanScandic Holmenkollen Park
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Thon Hotel Vika Atrium

Thon Hotel Vika Atrium

3.5 out of 5
Munkedamsveien 45 Oslo
Hinta on 151 € per yö ajalle 30.11. viiva 1.12.
151 €
30.11.–1.12.
sisältää verot ja maksut
Thon Hotel Vika Atrium on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Aker Brygge (ostoskeskus). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja kuntokeskus.
8,6/10 Excellent! (1 004 arvostelua)
Hyvä

Arvosteltu 20.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanThon Hotel Vika Atrium
Scandic Fornebu

Scandic Fornebu

4 out of 5
Martin Lingesvei 2 Bærum
Hinta on 81 € per yö ajalle 16.12. viiva 17.12.
81 €
16.12.–17.12.
sisältää verot ja maksut
Scandic Fornebu sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Unity Arena. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,4/10 Very Good! (1 011 arvostelua)
Rauhallista ja kauniit maisemat

Arvosteltu 13.8.2023

Avautuu uuteen ikkunaanScandic Fornebu
Radisson Blu Park Hotel, Oslo

Radisson Blu Park Hotel, Oslo

4 out of 5
Fornebuveien 80 Bærum
Hinta on 94 € per yö ajalle 14.12. viiva 15.12.
94 €
14.12.–15.12.
sisältää verot ja maksut
Radisson Blu Park Hotel, Oslo on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Unity Arena. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
8,2/10 Very Good! (1 013 arvostelua)
Would stay again
The hotel was old but neatly renovated and the room was quiet and cozy. The only thing missing in the room was a mini fridge which I think should belong to every hotel room on that level. Breakfast was delicious and had a multiple things. The location was excellent to enter the concert in the Unity ...

Arvosteltu 29.6.2025

Avautuu uuteen ikkunaanRadisson Blu Park Hotel, Oslo
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Egge
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.