Lennot kohteesta Magdalena

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Magdalena – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
LCG
Perillä Turussa

Lennot Magdalena – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Magdalena – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Magdalena lähellä

Parador de Ferrol

Parador de Ferrol

3 out of 5
Contralmirante Azarola Gresillon, S/N Ferrol La Coruna
Hinta on 76 € per yö ajalle 6.4. viiva 7.4.
76 €
per yö
6.4.–7.4.
Parador de Ferrol sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Parque Reina Sofía. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari.
9,2/10 Wonderful! (128 arvostelua)
Jeg var stort sett veldig fornøyd med oppholdet på Parador de Ferrol. Hotellet har en sjarmerende, klassisk atmosfære og ligger i rolige omgivelser. Rommet var komfortabelt og godt vedlikeholdt, og personalet var både hyggelige og hjelpsomme. Frokosten var god, og fellesområdene innbydende. Alt i ...

Arvosteltu 26.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanParador de Ferrol
Hotel Attica21 Coruña

Hotel Attica21 Coruña

4 out of 5
C/ Enrique Mariñas, 34 A Coruña A Coruña
Hinta on 74 € per yö ajalle 16.4. viiva 17.4.
74 €
per yö
16.4.–17.4.
Hotel Attica21 Coruña sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Coliseum da Coruna. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja kuntokeskus. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Wonderful! (458 arvostelua)
Siisti huone ja erittäin hyvä aamupala

Arvosteltu 4.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Attica21 Coruña
El Suizo

El Suizo

3 out of 5
C/ Dolores 67 Ferrol
Hinta on 55 € per yö ajalle 12.4. viiva 13.4.
55 €
per yö
12.4.–13.4.
El Suizo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de Amboage. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja concierge-palvelut. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (70 arvostelua)
Hotel muy centrico, ideal para moverse a pie

Arvosteltu 23.3.2026

Avautuu uuteen ikkunaanEl Suizo
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Real Ferrol

Hotel Real Ferrol

1 out of 5
Rua Dolores, 11 Ferrol
Hinta on 65 € per yö ajalle 8.4. viiva 9.4.
65 €
per yö
8.4.–9.4.
Hotel Real Ferrol sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Teatro Jofre. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ravintolan.
Avautuu uuteen ikkunaanHotel Real Ferrol
Hotel Riazor

Hotel Riazor

4 out of 5
Avenida Pedro Barrie de la Maza, 29 A Coruña La Coruna
Hinta on 74 € per yö ajalle 1.4. viiva 2.4.
74 €
per yö
1.4.–2.4.
Hotel Riazor on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Riazorin uimaranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen.
Avautuu uuteen ikkunaanHotel Riazor
Eurostars Atlántico

Eurostars Atlántico

4 out of 5
Avda. do Porto da Coruña,4 A Coruña
Hinta on 69 € per yö ajalle 5.4. viiva 6.4.
69 €
per yö
5.4.–6.4.
Eurostars Atlántico sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Palexcon kongressikeskus. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä kahvilan ja business centerin.
Avautuu uuteen ikkunaanEurostars Atlántico
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Magdalena
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.