Hotellit Bunker

Vertaa 123 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 166 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Bunker: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Bunker

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Bunker
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Bunker hotellit

Harkitsetko matkaa kohteeseen Bunker? Jos haluat löytää majoituspaikan, joka sijaitsee lähellä nähtävyyksiä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 5 hotellista ja muusta majoituspaikasta kohteessa Bunker löytääksesi parhaiten sopivan yöpymispaikan.

Kohteeseen Bunker tutustuminen

Bunker tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Bunker ja sen lähellä kuuluu:

  • Mark Twain National Forest
  • Ozark National Scenic Riverways (puisto)
  • Current River
  • Himont Trailhead
  • Echo Bluff State Park
  • Current River State Park
  • Johnson's Shut-ins State Park

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Bunker?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Bunker, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Bunker, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Huhtikuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 13 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 278 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 428 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 321 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 20 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 272 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Bunker on 1300 cm.

Bunker: Hotellitiedot

Majoitukset
123
Halvin hinta
166 €
Korkein hinta
228 €
Suositut hotellit
Secret Sycamore– Private Stargazing Glamping Tent with Fire Pit & Open Skies, Wandering Willow – Private Stargazing Glamping Tent with Fire Pit & Open Skies, Echo Bluff State Park, Johnson's Shut-ins State Park, Deadwood Acres cabin #2, “The Cabin”@ Serenity Ranch. Centrally located to all the wonders of Shannon co., Unique cabins in the woods
Not friendly for Street Bikes. , Montauk Lodge, Deadwood Acres cabin #1, Collier Cabin in Pine Hollow ~ Eminence, MO , Fox Pen Cabins Cabin #2 Not friendly for street bikes… Pet-Friendly, Secluded Ozarks Bunk House at Old Desperado Ranch, Unbeatable convenience in amazing Eminence!, The Cabin on Current River with Private Gravel Bar!!, Shawnee Creek Hideaway - Close to Eminence and the Jacks Fork River!