Hotellit La Ferme
Vertaa 55 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 31 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
La Ferme: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset La Ferme

Villa sur mer

Les Mangliers-Serene villa with panoramic views of Rodrigues's lagoon.

Cotton Bay Hotel

Chez Ronald Guest House

C Rodrigues Mourouk

Constance Tekoma. Rodrigues

Villa du Sud

Le Marin Rodrigues Island

ENTRE VALLEE

Le Flamboyant Hotel

Panoramic Paradise

Seaview Villa - Mourouk

Lorizon in Rodrigues, villa with private pool and beautiful view

BELLE ÉTOILE OCEAN

Gîte des pêcheurs
Kohteen La Ferme hotellit
La Ferme on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, nämä lähistöllä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 2 hotellia kohteessa Baie du Nord
- 2 hotellia kohteessa Oyster Bay
- 55 hotellia kohteessa Rodriguesin saari
Kohteeseen La Ferme tutustuminen
La Ferme tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa La Ferme ja sen lähellä kuuluu:
- Port Mathurin Market
- Pointe Coton
- Anse Allyn ranta
- Trou d'Argent Beach
- Saint Gabrielin katedraali
- Parc Francois Leguat
- Baladiroun ranta
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen La Ferme, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Rodriguesin saari (RRG-Sir Gaëtan Duval). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa La Ferme?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa La Ferme, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Helmikuu ja maaliskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa La Ferme, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja syyskuu. Maaliskuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 28 °C ja öisin 26 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 409 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 27 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 163 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 72 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 27 °C ja 23 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 115 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa La Ferme on 759 cm.
La Ferme: Hotellitiedot
Majoitukset | 55 |
|---|---|
Halvin hinta | 31 € |
Korkein hinta | 339 € |
Suositut hotellit | Villa sur mer, Les Mangliers-Serene villa with panoramic views of Rodrigues's lagoon., Cotton Bay Hotel, Chez Ronald Guest House, C Rodrigues Mourouk , Constance Tekoma. Rodrigues, Villa du Sud, Le Marin Rodrigues Island, ENTRE VALLEE, Le Flamboyant Hotel, Panoramic Paradise, Seaview Villa - Mourouk, Lorizon in Rodrigues, villa with private pool and beautiful view, BELLE ÉTOILE OCEAN, Gîte des pêcheurs |

