Hotellit La Pintada
Vertaa 45 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 34 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
La Pintada: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset La Pintada

Hotel Coclé

Nomada Republic Hotel El Valle

Mi Casa Asi de Grande

Hostal Las Catalinas Ecológicas

Hotel Las Catalinas Antón

Hotel Dimashq

Cabanas Potosi, El Valle de Anton, Panama (Birders-luonnon ystävät-vesiputoukset-ETC)

La Pintada Inn

Hotel Guacamaya

Greenscape 2BR Anton Valley BV4

Hotel Alto Monte

Aqeel Dome Riverfront Retreat: Experience Nature’s Beauty in a Glamorous Jungle

olivias village room

Aqeel Cabin in Nature and River

Modern Studio for 4 Guests Valle de Antón A1
Kohteeseen La Pintada tutustuminen
La Pintada tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa La Pintada ja sen lähellä kuuluu:
- La Pintadan käsityömarkkinat
- El Copén kansallispuisto
- Natá de los Caballerosin kirkko
- 8 de Diciembren puisto
- Penonomenan historia- ja perinnemuseo
- Chorro Las Yayasin vesiputoukset
- Las Yayasin putoukset
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa La Pintada, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Rio Hato (RIH-Scarlett Martínezin kansainvälinen lentokenttä). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa La Pintada?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen La Pintada, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Huhtikuu ja maaliskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa La Pintada, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja joulukuu. Lokakuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 20 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 695 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 980 mm.
- Keskimääräinen l ämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 828 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa La Pintada on 2523 cm.
La Pintada: Hotellitiedot
Majoitukset | 45 |
|---|---|
Halvin hinta | 34 € |
Korkein hinta | 156 € |
Suositut hotellit | Hotel Coclé, Nomada Republic Hotel El Valle , Mi Casa Asi de Grande, Hostal Las Catalinas Ecológicas, Hotel Las Catalinas Antón, Hotel Dimashq, Cabanas Potosi, El Valle de Anton, Panama (Birders-luonnon ystävät-vesiputoukset-ETC), La Pintada Inn, Hotel Guacamaya, Greenscape 2BR Anton Valley BV4, Hotel Alto Monte, Aqeel Dome Riverfront Retreat: Experience Nature’s Beauty in a Glamorous Jungle, olivias village room, Aqeel Cabin in Nature and River, Modern Studio for 4 Guests Valle de Antón A1 |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Huvilat Valkeakoski
- Ilion Beach Hotel
- Kapellskärs Camping
- Hartola Majoitus
- Sappee – Kylpylähotellit
- Jägersro ravirata ja laukkakilpailut – lähellä sijaitsevat hotellit
- Puhos Majoitus
- Vantaa – Hotellit joissa ravintola
- Vuokatti – Hotellit maksuton pysäköinti
- Rödvig Stevns Majoitus
- Kuopio – Porealtaalla varustetut hotellit
- La Cala de Mijas – All Inclusive hotellit
- Turku Majoitus
- Karavaanialueet Pirkanmaa
- Bardolino Majoitus
