Hotellit Lamppi
Vertaa 49 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 62 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lamppi: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lamppi

Hotel Amado

Torget Hotel

Omena Hotel Pori

Original Sokos Hotel Vaakuna Pori

Scandic Pori

Prime Apartments Pori Central

Ahlström Ruukki Noormarkku

Hostel Buisto

Borg Housing Travel Center

Forenom Serviced Apts Pori Antinkatu

Villa Helleranta

Hostel River Pori

Itäpuisto Loft apartments by Borg

Yyteri Resort & Camping

FinnDome- Glamping
Kohteeseen Lamppi tutustuminen
Lamppi tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lamppi ja sen lähellä kuuluu:
- Yyteri
- Kirjurinluodon uimaranta
- Porin teatteri
- Juseliuksen mausoleumi
- Keski-Porin kirkko
- Porin stadion
- Koiraranta
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Lamppi, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Pori (POR). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lamppi?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Lamppi, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lamppi, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja huhtikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 1 °C ja öisin -6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 115 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 17 °C päivisin ja 1 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tän ä aikana on 141 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 20 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 250 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 8 °C ja -3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 178 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Lamppi on 684 cm.
Lamppi: Hotellitiedot
Majoitukset | 49 |
|---|---|
Halvin hinta | 62 € |
Korkein hinta | 232 € |
Suositut hotellit | Hotel Amado, Torget Hotel, Omena Hotel Pori, Original Sokos Hotel Vaakuna Pori, Scandic Pori, Prime Apartments Pori Central, Ahlström Ruukki Noormarkku, Hostel Buisto, Borg Housing Travel Center, Forenom Serviced Apts Pori Antinkatu, Villa Helleranta, Hostel River Pori, Itäpuisto Loft apartments by Borg, Yyteri Resort & Camping, FinnDome- Glamping |
Viimeksi varatut hotellit Lamppiebookersn tarkistamat arvostelut

Omena Hotel Pori
"Huone oli tilava ja siisti. Ei mitään moitittavaa. Ystävän kanssa yövyimme yhden yön ja sopi meidän tarpeisiin mainiosti."

Prime Apartments Pori Central
"Siisti ja kuvausta vastaava huone. Olemme majoittuneet useasti ja aina tosi tyytyväisiä. Kesällä en suosittele koska huoneet ovat erittäin kuumia."
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Lisää majoitusvaihtoehtoja
Hotellit tähtiluokituksen mukaan
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Hotellit Yyteri
- Hotellit Kauttua
- Rauma kohteen Kylpylähotellit
- Hotellit Tampere
- Hotellit Lieksa
- Hotellit Honkilahti
- Hotellit Vampula
- Hotellit Reposaari
- Hotellit Noormarkku
- Noormarkku kohteen Hotellit jossa kuntosali
- Hotellit Mäntyluoto
- Kalajoki kohteen Porealtaalla varustetut hotellit
- Kauppi – hotellit
- Noormarkku kohteen Hotellit joissa juhlatila häille
- Hotellit Hinnerjoki
