Yksinkertaisesti mahtavaa!!! Tämä ihana loma-asunto muuttaa lomaasi huippukokemukseksi.
Storey Lake -hotellissa on mukavuudet ja tilat: huipputason klubitalo, jossa on bisneskeskus, keittiö, kuntokeskus ja kylpylä, laiska joki ja lomakeskustyyppinen uima-allas, jossa on vesiliukumäkiä ja roiskahkipuisto. ravintola ja baari, leikkipaikka ja monia urheilukenttiä. Lisäksi asiakkaat voivat nauttia melonta- ja minigolf-toimintaa koko yhteisössä.
Ihanteellinen sijainti päätietojen, kuten Osceola Parkway, I-4 ja US 192, Central Florida GreeneWay, International Drive ja World Center Dr. Tämä merkitsee sitä, että on vain muutaman minuutin hauskanpito huvipuistoissa, ostoksilla tai herkullisten ruokien ansiosta ympäröivien alueiden parhaissa ravintoloissa ja baareissa.
Tämä ylellinen nykyaikainen Lomakoti on ihanteellinen avoin pohjaratkaisu pohjakerroksessa, joka koostuu yhdistelmä olohuone-ruokailutila keittiö, joka edessään oma uima-allas.
Tässä ylellisessä kaksikerroksisessa kaupunkitalossa vieraat löytäv��t mukavan majoituksen jopa 13 vierasta.
Kiinteistössä on neljä makuuhuonetta ja kolme kylpyhuonetta jakautuvat seuraavasti: yksi makuuhuone KingSize-vuode ja yhteinen kylpyhuone, päämakuuhuone KingSize-vuode ja oma kylpyhuone ja kaksi muuta makuuhuonetta jakavat kolmannen kylpyhuoneen. Yksi näistä on kaksi TwinSize-sänkyä ja toisessa on kerrossänky, jossa on Twin-kokoinen täysikokoinen vuode ja ylimääräinen FullSize-letku. Toisessa kerroksessa on myös pesukone / kuivausrumpu.
Ohjelmaan kuuluvat palvelut:
Yksityinen uima-allas turvatarkastetulla patioalueella
2 autotallia
Ilmainen Wi-Fi
Kaapelitelevisio ja älykkäät televisiot
LVI
Hälytys
Turvakotelo
Pyyhkeet ja liinavaatteet