Hotellit Spoy

Vertaa 397 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 54 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Spoy: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Spoy

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Spoy
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Spoy tutustuminen

Spoy tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Spoy ja sen lähellä kuuluu:

  • Nigloland (huvipuisto)
  • Champagne Drappier
  • Champagne Daniel Petre & Fils
  • Mémorial Charles-de-Gaulle
  • La Boisserie (historiallinen rakennus)
  • Du Côté des Renoir’n kultturikeskus
  • Mesnil-Saint-Pèren ranta

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Spoy?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Spoy, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Spoy, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja helmikuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 11 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 233 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 269 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 227 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 16 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 313 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Spoy on 1041 cm.

Spoy: Hotellitiedot

Majoitukset
397
Halvin hinta
54 €
Korkein hinta
167 €
Suositut hotellit
Domaine de la Forêt d’Orient, Logis Hôtel, Restaurant, Spa & Golf, Hotel Lac d’Orient, Hôtel Restaurant & Spa LE VAL MORET, Hôtel Air-Lane, Le Saint Nicolas, Logis Hôtel-Restaurant Domaine de Montecristo , Le Moulin du Landion Hôtel & Spa, Chambre d’hôtes le Prieuré de Fouchères, Auberge du Lac, Sure Hotel Collection by Best Western, Ome Sweet Home, HOTEL DE LA POMME D'OR, La Cler’Hier, Hôtel Restaurant de l'Abbaye, LOGIS Le Tadorne, Hotel Le Clos des Cadoles