Hotellit Thule

Vertaa 28 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 69 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Thule: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Thule

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Thule
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Thule tutustuminen

Thule tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Thule ja sen lähellä kuuluu:

  • Gunbower National Park
  • Restdown Wines
  • Wee Wee Rup Bushland Reserve
  • Cohuna Golf Club
  • Welton Nature Conservation Reserve
  • Leitchville Bushland Reserve
  • Cohuna Bushland Reserve

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Thule?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Thule, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Thule, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Lokakuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja toukokuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 33 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 115 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 6 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 115 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 19 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 112 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 10 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 142 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Thule on 483 cm.

Thule: Hotellitiedot

Majoitukset
28
Halvin hinta
69 €
Korkein hinta
182 €
Suositut hotellit
Comfort Inn Clubarham, Grove Gunbower .., Torrumbarry Weir Holiday Park, Acacia Rose Motor Inn, Barham Bridge Motor Inn, Murray Waters Motor Inn & Apartments, Goolwa River Retreat, Cohuna Waterfront Holiday Park, Ridge Gunbower .., The Travelling Bishop ~ Historic Church, Barham Colonial Motel, GROUP CAMP ON MURRAY RIVER NEAR ECHUCA / MOAMA, Torrumbarry Motel, Comfort Suites Clubarham Golf Resort, 2 bed + 2 bath home with quirky bones + paddock views located in town.