Koko huoneisto

Happy People Gaudi Sant Pau

4.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Happy People Gaudi Sant Pau valokuvagalleria

Yksityinen keittiö | Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, astianpesukone
2 makuuhuonetta, untuvapeitot, tallelokero huoneessa
Taulutelevisio
Taulutelevisio
Majoituspaikan julkisivu

Arvostelut

8,2 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Keittiö
  • Ulkotilat
  • Ilmastointi
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Calle Córcega 703, Barcelona, 08026
  • Place, Avinguda Diagonal
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Place, Sagrada Família
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Place, Centro Comercial Glòries
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Airport, Barcelona (BCN-Josep Tarradellas Barcelona–El Pratin lentoasema)
    ‪22 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huoneisto, 1 makuuhuone, patio

  • 45 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Standard-huoneisto

  • 65 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 2 yhden hengen sänkyä

Superior-huoneisto, parveke, kaupunkinäköala

  • 65 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • Näkymä kaupungille
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 2 yhden hengen sänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Happy People Gaudi Sant Pau

Huoneisto, jonka tarjontaan kuuluu kattoterassi ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Sagrada Família
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu kattoterassi, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Jokaisessa huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja espressokone. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Siivouspalvelu on saatavilla kerran viikossa.
Happy People Gaudi Sant Pau tarjoaa 16 huonetta, joissa on espressokoneet ja tallelokerot. Huoneessa on parveke. Huoneissa on oleskelualue. Vuoteissa on untuvapeitot. Tämän 4 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja hiustenkuivaaja.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. Huoneissa on taulutelevisio. Siivous on saatavilla viikottain.

Happy People Gaudi Sant Pau on saanut loistavaa palautetta majoituspaikan yleiskunnosta. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Hospital de Sant Pau (sairaala). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä kattoterassin ja kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan (lisämaksusta). Tässä vuonna 1900 rakennetussa 4 tähden asuinrakennuksessa on 16 huoneistoa 5 kerroksessa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja olohuoneen
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille kattoterassin
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sagrada Família ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Casa Milà
  • Kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan, risteilyterminaalikuljetukset ja lauttaterminaalikuljetukset saatavilla maksusta
  • Majoituspaikkaan voi tuoda kissan tai koiran lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Happy People Gaudi Sant Pau tarjoaa asiakkaiden käyttöön kattoterassin, express-sisäänkirjautumisen ja express-uloskirjautumisen. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
  • Nouto rautatieasemalta (lisämaksusta)
  • Risteilyterminaalikuljetukset (lisämaksusta)
  • Lauttaterminaalikuljetukset (lisämaksusta)

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Espressokeitin
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Untuvapeitto

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue
  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Ulkotilat

  • Kattoterassi
  • Parveke

Ilmastointi

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 10 kg per lemmikki
  • Maksu: EUR 50 per lemmikki per yöpyminen
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (viikoittain)
  • Silitysrauta/-lauta
  • Sisäänkäynti mobiiliavaimella
  • Turvalokero

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa
  • Lähellä metroasemaa
  • Lähellä rautatieasemaa

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 1 rakennus
  • 16 majoitustilaa
  • 5 kerrosta
  • Rakennettu: 1900

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Express-sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset risteilyterminaalilta, lauttaterminaalilta ja rautatieasemalta (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Asiakaiden tulee antaa saapumistietonsa majoituspaikalle ennen matkan alkua. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse korkeintaan 72 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Asiakkaiden pitää ladata majoituspaikan mobiilisovellus ICNEA WEB APP ennen sisäänkirjautumista
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Tämä majoitusliike sijaitsee kaupungin vähäpäästöisellä vyöhykkeellä. Alueelle pääsevät vain matalapäästöiset ajoneuvot. Vieraiden, joilla on ulkomaisilla rekisterikilvillä varustettu auto, on merkittävä ajoneuvo etukäteen kaupungin rekisteriin.

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti, älylukko

Lemmikit

  • Lemmikit: 50 EUR per lemmikki (vaihtelee yöpymisen keston mukaan)
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)
  • Lemmikkejä ei saa jättää valvomatta
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Yksi korkeintaan 10 vuotta vanha lapsi yöpyy ilmaiseksi, jos hän käyttää huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Takuumaksu vaurioiden varalle: 300 EUR per yöpyminen
  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 6.88 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 17 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikkimaksu: 50 EUR per lemmikki (vaihtelee yöpymisen keston mukaan)
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Verotunnus – B65499584
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Happy People Gaudi Sant Pau tarjoaa kuljetukset risteilyterminaalilta, lauttaterminaalilta ja rautatieasemalta (maksuja saatetaan veloittaa). Ota majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksesta löytyvään numeroon antaaksesi saapumistietosi ennen kuin matkustat. Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse 72 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta. Asiakkaiden pitää ladata majoituspaikan mobiilisovellus ICNEA WEB APP ennen sisäänkirjautumista. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Majoituspaikan rekisteröintinumero HUTB-006957, ESFCTU00000805800036288000000000000000000HUTB-0069571, HUTB-0000-3548, HUTB-00003545, HUTB-00006957, ESFCTU00000805800036288000000000000000000HUTB-0035378, HUTB-003537, HUTB-003542
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Yksi korkeintaan 10 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi samaan huoneeseen vanhemman tai huoltajan kanssa, jos hän käyttää huoneessa jo olevia sänkyjä.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta)

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Happy People Sagrada Familia
Happy People Sagrada Familia Apartments
Happy People Sagrada Familia Apartments Barcelona
Happy People Sagrada Familia Barcelona
Happy People Sagrada Familia Apartments Apartment Barcelona
Happy People Sagrada Familia Apartments Apartment
Happy People Sagrada Familia Sant Pau Apartment Barcelona
Happy People Sagrada Familia Sant Pau Apartment
Happy People Sagrada Familia Sant Pau Barcelona
Happy People Gaudi Sant Pau Apartment
Happy People Gaudi Sant Pau Barcelona
Happy People Sagrada Familia Sant Pau
Happy People Gaudi Sant Pau Apartment Barcelona

Arvostelut

Happy People Gaudi Sant Pau – arvostelut

8,2

Erittäin hyvä

8,2/10

Siisteys

8,4/10

Henkilökunta ja palvelu

8,6/10

Palvelut/mukavuudet

8,4/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

8,6/10

Ympäristöystävällisyys
Arvosana 10 - Loistava. 46 kautta 124 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 51 kautta 124 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 19 kautta 124 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 6 kautta 124 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 2 kautta 124 arvostelua

Arvostelut

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Perfect flat for a family

Comfortable flat with two bedrooms and two balconies. Perfect for a family. Really nice area, you can easily explore different parts of the city by foot. Easy to communicate with the hosts via Whatsapp.
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2018

6/10 OK

heli, tampere

Hyvä sijainti

Automelu häiritsi,ikkunoista ensimmäisessä kerroksessa ei näkymää,siisteys hyvä yleisesti.

8/10 Hyvä

Tomi, Seinäjoki

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Asiallinen paikka perheille

Kaikki toimi melko hienosti. Kattoterassi olisi voinut olla myöhempään käytettävissä.

4/10 Huono

Jaakko

Huonoa: Henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Kaupunkiloma

Huone siisti ja ilmastointi toimi hyvin.Äänieristys heikko, kaikki äänet kuuluivat yläkerrasta. Palvelutaso heikko, kaikkia piti pyytää kaksi kertaa. Sijainti ihan hyvä, metro lähellä.

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus

Huoneisto tarjoaa tilaa ja oman rauhan

Ensimmäisen yön vietimme huoneistossa, joka oli siisti ja mukava, mutta haisi viemärille. Seuraavana päivänä vaihdoimme toiseen huoneistoon, joka oli hajuton (mutta sen lattialaatat olivat vanhat ja kuluneet). Mutta lattia on pikku juttu. Pääasia on, että huoneisto on hajuton. Henkilökunta toimi tehokkaasti ja ystävällisesti.

8/10 Hyvä

Pilar

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Completo, bonito y cómodo aunque ruidoso.

El apartamento está muy bien equipado, tiene todo lo necesario, además está decorado muy bonito. La cama es cómoda y el sofá cama es amplio. La única pega son los ruidos, se oye mucho a los vecinos, las pisadas de los de arriba, el abrir y cerrar de puertas de los de al lado... Supongo que las paredes son muy finas.
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2025

8/10 Hyvä

Carlos

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Estadía en Happy People Barcelona

En general bien, nos gustó el lugar. Hay un detalle que creo que deben solucionar y es que no hay un freezer donde dejar hielo, en el verano es algo importante y hay espacio para ponerlo.
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

Ramon L

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2025

8/10 Hyvä

Meike

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Die Unterkunft hat uns sehr gut gefallen. Es war sauber, gut erreichbar und modern eingerichtet.
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2025

6/10 OK

Maximilian

Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2025

8/10 Hyvä

Mohammed

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The apartment overall was great it had all our needs and was very clean and tidy. AC was a must and it was perfect for the room. However, just a few nitpicks I’ve got to mention, on two occasions, once including our arrival from the airport, the main door to get into the apartment was locked so we was locked out for a while but maintenance was speedy in coming to fix the issue. This does however need to be looked at. Also the hot water takes a long time to get hot so was a bit of a hassle having to wait a while for the water to get hot. Nether the less, everything else was fine and would recommend it and come again. Great location in the city too so everything was near.
Yöpyi 4 yötä kesäkuussa 2025

10/10 Loistava

michael jason

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2025

2/10 Hirveä

Elizabet

Yöpyi 1 yön toukokuussa 2025

2/10 Hirveä

Kholida

Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Frederik

Liikematkailija
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Perfect location

Greay stay
Yöpyi 5 yötä heinäkuussa 2020

10/10 Loistava

Andrii

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2020

8/10 Hyvä

Michael, Bonn

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Palvelut/mukavuudet
Die Unterkunft lag sehr nah am Zentrum, so dass man fußläufig sowohl die Sagrada Familia wie auch den Park Güell erreichen konnte. In der Wohnung findet man alles was man für einen mehrtägigen Städteurlaub benötigt. Allerdings war es aufgrund des örtlichen Strassenverkehr nachts sehr laut so dass man kaum zur Ruhe fand. Ebenfalls ist negativ anzumerken, dass die Parkplatzsituation sehr schlecht ist und die verfügbaren freien Plätze oder Parkgaragen sehr teuer sind. Alles in allem eine gute Unterkunft mit kleinen Mängeln.
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2020

8/10 Hyvä

Alba

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

great stay

Well located, comfortable bed and furnishings. Good customer service. Only issue I would point out were a few loose tiles in the bedroom and bathroom which might lead to tripping and missing shampoo dispenser. Would stay again.
Yöpyi 3 yötä tammikuussa 2020

10/10 Loistava

Christopher

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Great place to stay

Great place to stay. Very large 2 bedroom apartment with room for 4 to spread out. Fantastic rooftop terrace with many seating options. Shower door has gaps on both sides, so towels needed to stop water on floor, but good pressure and lots of hot water.
Yöpyi 4 yötä joulukuussa 2019

6/10 OK

Rosa

Matkusti perheen kanssa

No tan Happy...

No me parece bien que hasta que no se materializa la reserva no aparece el requisito del depósito de 300 euros. Cuesta como un hotel y tienes que irte a las 11.00 en vez de a las 12.00. Además hay que bajar la basura y limpiar la vajilla. Por otro lado, convendría que renovaran los colchones.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2019

6/10 OK

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2019

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2019

10/10 Loistava

Tracy, Cheltenham, PA

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The apartment was very clean and spacious for four travelers. The rooftop patio was a nice amenity. It was very peaceful and relaxing with great views of the city. It was close to the major attractions and near Metro and bus stops. I would stay there again.
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2019

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
L'appartement était conforme aux photos. Très propre et en bon état. La terrasse sur le toit est top. L'appartement est idéalement situé dans Barcelone : on peut se rendre super facilement un peu partout. Seul souci : nous étions dans un appartement au rez-de-chaussée, donc très sombre et humide. Bon, on venait pour Barcelone, pas pour rester à l'appartement donc on a été très content. Peut-être faudrait-il aussi prévoir des étendoirs pour les serviettes mouillées et les maillots de bain. Concernant la communication avec l'établissement, ça n'était pas très clair : est-ce qu'on devait aller directement à l'appartement ou bien passer d'abord à l'office central ? On s'en est bien sorti mais on a vu deux groupes de personnes qui n'avaient pas compris et étaient venus directement à l'appartement. Ce sont des petites choses améliorables mais on a été très content.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2019

8/10 Hyvä

Gabriel

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Barcelona Stay

The accommodations were adequate. However, the A/C did not work well inside the bedrooms. Additionally, we had to clean up all the dishes and throw the trash out before leaving.
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2019