Hotellit Crossover

Vertaa 69 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 62 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Crossover: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Crossover

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Crossover
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Crossover tutustuminen

Crossover tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Crossover ja sen lähellä kuuluu:

  • Tarago Reservoir Dam
  • The Garden At Broughton Hall
  • Neerim Flora Reserve
  • Warragul Country Club
  • West Gippsland Arts Centre (taidekeskus)
  • Tarago River-Robin Hood Streamside Reserve
  • The Linear Park Arts Discovery Trail

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Crossover?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Crossover, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Crossover, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä kesäkuu ja heinäkuu. Lokakuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 26 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 259 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 17 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 314 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 14 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 374 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 23 °C ja 7 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 381 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Crossover on 1329 cm.

Crossover: Hotellitiedot

Majoitukset
69
Halvin hinta
62 €
Korkein hinta
1 229 €
Suositut hotellit
Mercure Warragul, Moe Motor Inn, Drouin Motel, Edinburgh Motor Inn, Comfort Inn & Suites Warragul, Warragul Views Motor Inn, Moe Parklands Motel, Warragul Gardens Holiday Park, Our Sanctuary Take it easy at this unique and tranquil getaway ., Gypsy Creek Winery - A Natural Retreat, Sawmill Cottage in Icy Creek, Kinstead Mansion - Modern escape for up to 21 guests 1 hour away from Melbourne!, Neerim Country Cottages, Beautiful Federation Residence for 16 Guests (A perfect venue for weddings), Tiny house at Gilderoy Valley Views