Hotellit Dub
Vertaa 95 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 39 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Dub: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Dub

Wellness Hotel Diamant

Hotel U Kaplicky

Hotel Podhrad

Beautiful villa with WiFi in charming Zdíkov

LH Parkhotel Hluboka Nad Vltavou Congress & Wellness

Residence Knížecí Dvůr

Hotel Art

Lenora I by Interhome

South Bohemian Nature Farmhouse Apartment

Penzion U Lesa

Hotel Vodník

Wonderful villa for 11 guests with TV, patio and pets allowed

Interhotel America

HOTEL AGRI Soběšice

Hotel Záviš z Falkenštejna
Kohteeseen Dub tutustuminen
Dub tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Dub ja sen lähellä kuuluu:
- Kostel svatého Jakuba
- Muzeum české loutky a cirkusu
- Marian Column (ruttopatsas)
- Pisekin kivisilta
- Sumava
- Prachaticken museo
- Neitsyt Marian vierailun kirkko
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Dub?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Dub, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Dub, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 5 °C ja öisin -6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 213 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 2 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 433 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 20 °C ja öisin 8 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 446 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 11 °C ja -3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 230 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäär ä kohteessa Dub on 1323 cm.
Dub: Hotellitiedot
Majoitukset | 95 |
|---|---|
Halvin hinta | 39 € |
Korkein hinta | 546 € |
Suositut hotellit | Wellness Hotel Diamant, Hotel U Kaplicky, Hotel Podhrad, Beautiful villa with WiFi in charming Zdíkov, LH Parkhotel Hluboka Nad Vltavou Congress & Wellness, Residence Knížecí Dvůr, Hotel Art, Lenora I by Interhome, South Bohemian Nature Farmhouse Apartment, Penzion U Lesa, Hotel Vodník, Wonderful villa for 11 guests with TV, patio and pets allowed, Interhotel America, HOTEL AGRI Soběšice, Hotel Záviš z Falkenštejna |

