Hotellit gmina Łagów
Vertaa 43 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 41 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
gmina Łagów: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset gmina Łagów

Qubus Hotel Kielce

B&B HOTEL Kielce Centrum

Hotel Binkowski

Hotel Dal Kielce

Hotel Europa Business & SPA

Pensjonat Lubianka

Hotel Tęczowy Młyn

Boutique Hotel RABBIT HOLE

Hotel La Mar

Hotel Pałac Rytwiany

Tarnovsky Hotel, Resort & SPA

EXCLUSIVE Apartamenty Lotnicza PARKING

Hotel Senator Centrum Konferencyjne

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Agroturystyka Katarzyna
Kohteeseen gmina Łagów tutustuminen
Gmina Łagów tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa gmina Łagów ja sen lähellä kuuluu:
- Chańcza-järvi
- Świętokrzyskien vuoristo
- Swietokrzyskin kansallispuisto
- Krzyztoporin linna
- Sabat Krajno
- Historian ja arkeologian museo
- Luonnonvarainen lampi
Milloin on paras aika vierailla kohteessa gmina Łagów?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa gmina Łagów, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa gmina Łagów, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja marraskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 131 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 245 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 274 mm.
- Keskimääräinen l ämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 144 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa gmina Łagów on 794 cm.
gmina Łagów: Hotellitiedot
Majoitukset | 43 |
|---|---|
Halvin hinta | 41 € |
Korkein hinta | 488 € |
Suositut hotellit | Qubus Hotel Kielce, B&B HOTEL Kielce Centrum, Hotel Binkowski, Hotel Dal Kielce, Hotel Europa Business & SPA, Pensjonat Lubianka, Hotel Tęczowy Młyn, Boutique Hotel RABBIT HOLE, Hotel La Mar, Hotel Pałac Rytwiany, Tarnovsky Hotel, Resort & SPA, EXCLUSIVE Apartamenty Lotnicza PARKING, Hotel Senator Centrum Konferencyjne, Odyssey ClubHotel Wellness & SPA, Agroturystyka Katarzyna |
