Hotellit gmina Solec nad Wisłą
Vertaa 13 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 55 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
gmina Solec nad Wisłą: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset gmina Solec nad Wisłą

Hotel Król Kazimierz

Hotel Montis

Tarnovsky Hotel, Resort & SPA

Hotel Kazimierzówka

Hotel Berberys

Palac w Czyzowie szlacheckim

Dom Gościnny Beitenu

SCSK Puławy

Hotel Pikul

Lovely home in Ostrowiec Swietokrzy

Domek na Stoku
Kohteeseen gmina Solec nad Wisłą tutustuminen
Gmina Solec nad Wisłą tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa gmina Solec nad Wisłą ja sen lähellä kuuluu:
- Kunnan kulttuurikeskus "Dom z Podcieniami"
- Jura-puisto
- Marktplatz
- Kultasepäntyön museo
- Kazimierz Dolnyn linnanrauniot
- Elävä posliinimuseo
- Bałtówin Sveitsi
Kun järjestät lomaa kohteeseen gmina Solec nad Wisłą, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Radom (RDO). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa gmina Solec nad Wisłą?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen gmina Solec nad Wisłą, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa gmina Solec nad Wisłą, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 123 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 219 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 257 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 139 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa gmina Solec nad Wisłą on 738 cm.
gmina Solec nad Wisłą: Hotellitiedot
Majoitukset | 13 |
|---|---|
Halvin hinta | 55 € |
Korkein hinta | 118 € |
Suositut hotellit | Hotel Król Kazimierz, Hotel Montis, Tarnovsky Hotel, Resort & SPA, Hotel Kazimierzówka, Hotel Berberys, Palac w Czyzowie szlacheckim, Dom Gościnny Beitenu, SCSK Puławy, Hotel Pikul, Lovely home in Ostrowiec Swietokrzy, Domek na Stoku, Pałac Tarnowskich |
