Hotellit Luka

Vertaa 99 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 66 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Luka: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Luka

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Luka
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Luka tutustuminen

Luka tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Luka ja sen lähellä kuuluu:

  • Houskan linna
  • Mácha-järvi
  • Aquapark Staré Splavy
  • Mělníkin linna
  • Liblicen linna
  • Hrad Bezděz
  • Pyhän Pietarin ja Paavalin kirkon näkötorni

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Luka?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Luka, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Luka, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 148 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 190 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 223 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 159 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Luka on 720 cm.

Luka: Hotellitiedot

Majoitukset
99
Halvin hinta
66 €
Korkein hinta
113 €
Suositut hotellit
City Hotel Morris, Chateau Hotel Liblice, Hotel Osvit Aparthotel, Hotel Olympionik, Hotel Magnolia Roudnice, Hotel Galatea, Aparthotel Na Klenici, Hotel Grunt, Hotel U Rytíře, Hotel Kleis, Hotel Port, Hotel Kraus, Parkhotel Morris Nový Bor, Dům uprostřed vinic - Haus 44, Residence Morris Mladá Boleslav