Hotellit Lupon
Vertaa 40 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 40 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lupon: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lupon

Close to The Beach on Mogbongcogon , Banaybanay

Adelina Hotel and Suites

Hof Gorei Beach Resort

Floating Home in Reef Resort 3

DAYA FARM AND ADVENTURE

Beach Penthouse

Mati Budget Inn

Floating Home in Reef Resort Unit 9

Lydia's House Kaputian Samal

Floating Home in Reef Resort Unit 6

Beach front Charming 2-bedroom apartment

Lydia's House samal kaputian

Bali inspired resort with condo
Kohteen Lupon hotellit
Lupon on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, tämä lähellä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sopivia vaihtoehtoja.
- 2 hotellia kohteessa Banaybanay
Kohteeseen Lupon tutustuminen
Lupon tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lupon ja sen lähellä kuuluu:
- Mati Park & Baywalk -puisto
- Dahican Beach
- Kansanpuisto
- Subangan-museo
- Sleeping Dinosaur Viewpoint
- Pujada Bay
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Lupon, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Davao, Filippiinit (DVO-Francisco Bangoyn kansainvälinen lentoasema). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lupon?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Lupon, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Toukokuu ja lokakuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lupon, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Tammikuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 553 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 25 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 519 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 505 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 426 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Lupon on 2002 cm.
Lupon: Hotellitiedot
Majoitukset | 40 |
|---|---|
Halvin hinta | 40 € |
Korkein hinta | 113 € |
Suositut hotellit | Close to The Beach on Mogbongcogon , Banaybanay, Adelina Hotel and Suites, Hof Gorei Beach Resort, Floating Home in Reef Resort 3, DAYA FARM AND ADVENTURE, Beach Penthouse, Mati Budget Inn, Floating Home in Reef Resort Unit 9, Lydia's House Kaputian Samal, Floating Home in Reef Resort Unit 6, Beach front Charming 2-bedroom apartment , Lydia's House samal kaputian, Bali inspired resort with condo, Floating Home in Reef Resort Unit 5, Floating Home in Reef Resort Unit 2 |



