Lennot kohteesta Dog Island

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Dog Island

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 105 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Perillä Turussa

Lennot Dog Island – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Dog Island – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Dog Island lähellä

St James Bay Golf & Pickleball Resort

St James Bay Golf & Pickleball Resort

3.5 out of 5
151 Laughing Gull Lane, Carrabelle, FL
Hinta on 156 € per yö ajalle 12. toukok. viiva 13. toukok.
156 €
12.5.–13.5.
sisältää verot ja maksut
St James Bay Golf & Pickleball Resort on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St. James Bay Golf Club. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen omatoiminen pysäköinti, ulkouima-allas ja ravintola.
9/10 Wonderful! (332 arvostelua)
"love st james bay !"

Arvosteltu 17.3.2025

St James Bay Golf & Pickleball Resort
The Panacea Motel

The Panacea Motel

2 out of 5
1545 Coastal Hwy, Panacea, FL
Hinta on 118 € per yö ajalle 12. toukok. viiva 13. toukok.
118 €
12.5.–13.5.
sisältää verot ja maksut
The Panacea Motel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Panacea Springs. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9/10 Wonderful! (80 arvostelua)
Enjoyed our brief stay
"We were only there one quick night on our way to the airport. We weee pleased with our stay. Super cute and clean!"

Arvosteltu 9.5.2025

The Panacea Motel
Buccaneer Inn

Buccaneer Inn

2.5 out of 5
160 W Gorrie Drive, St. George Island, FL
Hinta on 204 € per yö ajalle 13. toukok. viiva 14. toukok.
204 €
13.5.–14.5.
sisältää verot ja maksut
Buccaneer Inn on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St. George Island Beach. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä ulkouima-altaan ja konferenssikeskuksen.
8/10 Very Good! (827 arvostelua)
"I always enjoy my stay here. My and my daughter's favorite spot"

Arvosteltu 8.5.2025

Buccaneer Inn
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Franklin Inn

Franklin Inn

2 out of 5
1589 US-98, Carrabelle, FL
Hinta on 80 € per yö ajalle 12. toukok. viiva 13. toukok.
80 €
12.5.–13.5.
sisältää verot ja maksut
Franklin Inn on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Carrabelle Beach. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
7,8/10 Good! (397 arvostelua)
Carabelle
"The facility was very clean. We had 3 separate rooms and they were all next to each other. Quick trip, not in the room much, but they had tv and internet, hair dryer, frig, microwave, small coffee maker"

Arvosteltu 9.5.2025

Franklin Inn
St. George Inn

St. George Inn

2.5 out of 5
135 Franklin Boulevard, St. George Island, FL
Hinta on 158 € per yö ajalle 20. toukok. viiva 21. toukok.
158 €
20.5.–21.5.
sisältää verot ja maksut
St. George Inn on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St. George Island Visitor Center. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti.
7,8/10 Good! (590 arvostelua)
Perfect Getaway
"Beautiful room, perfect stay. Very pet friendly. Very family friendly! Everything was clean, loved the decor and little kitchenette. The island was lovely, weather cool and breezy but not cold. Just about everything within walking distance. Definitely coming back for longer stay."

Arvosteltu 14.4.2025

St. George Inn
7 Bedroom - Gulf Front W/ Private Pool - 4 Kings, 9 Twins, 1 pull out

7 Bedroom - Gulf Front W/ Private Pool - 4 Kings, 9 Twins, 1 pull out

Eastpoint, FL
Hinta on 1 891 € per yö ajalle 30. toukok. viiva 31. toukok.
1 891 €
30.5.–31.5.
sisältää verot ja maksut
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St. George Island Beach. Majoituspaikassa on saatavilla ulkouima-allas ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
Great Beachfront Home
"Everything was really nice and as advertised. We had a great time with a large group of people. Also this home is ground level not on stilts, which makes the in and out with kids so much nicer. Also walkable to the lighthouse and park, as well as ice cream and shopping."

Arvosteltu 28.4.2025

7 Bedroom - Gulf Front W/ Private Pool - 4 Kings, 9 Twins, 1 pull out
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Dog Island
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.