Lennot kohteesta Horta de Sant Joan

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Horta de Sant Joan

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 85 € ja yhdensuuntaisille lennoille 19 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Horta de Sant Joan – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
BCN
Menopaluumatkan hinta
108 €
Perillä Turussa

Lennot Horta de Sant Joan – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Horta de Sant Joan – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Horta de Sant Joan lähellä

Hotel Fuente del Miro

Hotel Fuente del Miro

3 out of 5
Ctra. de Beceite, S/N Valderrobres Teruel
Hotel Fuente del Miro sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Valderrobresin linna. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut.
8,8/10 Excellent! (54 arvostelua)
Todo perfecto

Arvosteltu 19.1.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Fuente del Miro
Hotel Flamingo

Hotel Flamingo

4 out of 5
Carrer Ronda del Mar, 58 L'Ampolla
Hinta on 84 € per yö ajalle 22.3. viiva 23.3.
84 €
22.3.–23.3.
sisältää verot ja maksut
Hotel Flamingo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Pinetsin ranta. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ulkouima-allas.
8,6/10 Excellent! (224 arvostelua)
Relax
Hotel is nice, but in a small quiet city. Not much to do than eat well in local restaurants and chill out..

Arvosteltu 9.1.2016

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Flamingo
Hotel Berenguer IV

Hotel Berenguer IV

3 out of 5
Despuig, 36 Tortosa
Hinta on 75 € per yö ajalle 13.3. viiva 14.3.
75 €
13.3.–14.3.
sisältää verot ja maksut
Hotel Berenguer IV sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Santa María de Tortosan katedraali. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja 2 kokoushuonetta.
8,6/10 Excellent! (161 arvostelua)
Zeer goede locatie in Tortosa. Het hotel zir vlakbij het centrum en het treinstation. Basic maar prima ontbijt. Geen restaurant verder ..maar dat hoeft ook niet want er zitten veel restaurants, tapas. cafe's, noem het maar op op loopafstand. Om de hoek. Prima hotel!

Arvosteltu 10.3.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Berenguer IV
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
COMPLEJO MOLI DEL HEREU

COMPLEJO MOLI DEL HEREU

3 out of 5
Rabanella 1 Rafales TERUEL
Hinta on 99 € per yö ajalle 13.3. viiva 14.3.
99 €
13.3.–14.3.
sisältää verot ja maksut
COMPLEJO MOLI DEL HEREU sijaitsee lähellä kohdetta Portelladan vesiputous. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja sisäuima-altaan.
2/10 (1 arvostelu)
Habitación con manchas de humedad, y muy descuidada

Arvosteltu 15.2.2026

Avautuu uuteen ikkunaanCOMPLEJO MOLI DEL HEREU
Hotel SB Corona Tortosa

Hotel SB Corona Tortosa

4 out of 5
Placa de la Corona d'Arago, s/n Tortosa
Hinta on 76 € per yö ajalle 12.4. viiva 13.4.
76 €
12.4.–13.4.
sisältää verot ja maksut
Hotel SB Corona Tortosa sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Santa María de Tortosan katedraali. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
Avautuu uuteen ikkunaanHotel SB Corona Tortosa
Parador de Tortosa

Parador de Tortosa

4 out of 5
Castell De La Suda S/n Tortosa
Hinta on 97 € per yö ajalle 15.3. viiva 16.3.
97 €
15.3.–16.3.
sisältää verot ja maksut
Parador de Tortosa sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta La Sudan linna. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Avautuu uuteen ikkunaanParador de Tortosa
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Horta de Sant Joan
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.