Lennot kohteesta Aduna

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Aduna

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 576 € ja yhdensuuntaisille lennoille 26 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Aduna – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
EAS
Menopaluumatkan hinta
1 339 €
Perillä Turussa

Lennot Aduna – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Aduna – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Aduna lähellä

Hotel de Londres y de Inglaterra

Hotel de Londres y de Inglaterra

4 out of 5
Zubieta Kalea, 2, San Sebastián, Gipuzkoa
Hinta on 184 € per yö ajalle 4. toukok. viiva 5. toukok.
184 €
sisältää verot ja maksut
4.5.–5.5.
Hotel de Londres y de Inglaterra on saanut mahtavaa palautetta alueen ostosmahdollisuuksista. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Conchan ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
9,4/10 Exceptional! (1 001 arvostelua)
Hyvä hotelli loistavalla sijainnilla
"Hyvätasoinen hotelli loistavalla sijainnilla. Siistit ja kauniisti sisustetut huoneet. Hyvä aamiainen. Huone kannattaa ehdottomasti varata merinäköalalla. Parkkihalli aivan hotellin vieressä."

Arvosteltu 11.2.2022

Hotel de Londres y de Inglaterra
Leonardo Hotel San Sebastián

Leonardo Hotel San Sebastián

3 out of 5
Berabera Pasealekua 87, San Sebastián, Gipuzkoa
Hinta on 80 € per yö ajalle 18. toukok. viiva 19. toukok.
80 €
sisältää verot ja maksut
18.5.–19.5.
Leonardo Hotel San Sebastián on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Parque Aiete. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
9,4/10 Exceptional! (441 arvostelua)
Perfect Stay
"The people assistting us were awesome!!! The hotel great! All perfect"

Arvosteltu 26.4.2025

Leonardo Hotel San Sebastián
NH Collection San Sebastián Aránzazu

NH Collection San Sebastián Aránzazu

4 out of 5
Vitoria-Gasteiz 1, San Sebastián, Gipuzkoa
Hinta on 112 € per yö ajalle 18. toukok. viiva 19. toukok.
112 €
sisältää verot ja maksut
18.5.–19.5.
NH Collection San Sebastián Aránzazu on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Miramarin kuninkaallinen palatsi. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
9/10 Wonderful! (997 arvostelua)
"Siisti hotelli ja huoneet. Ystävällinen henkilökunta. Otettiin aamiainen yhtenä päivänä (23,50€/hlö), eli kahdelta lähemmäs 50€. Tuolla hinnalla olisi lähikahviloissa syönyt viitenä aamuna kahden hengen maittavan aamiaisen. Rantaan matkaa npin 7min kävellen rauhassa, keskustaan noin 30min. Sjosittelen ..."

Arvosteltu 18.3.2020

NH Collection San Sebastián Aránzazu
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
LETOH LETOH San Sebastián

LETOH LETOH San Sebastián

1 out of 5
Matia Kalea 18, San Sebastián, Guipuzcoa
Hinta on 149 € per yö ajalle 13. toukok. viiva 14. toukok.
149 €
sisältää verot ja maksut
13.5.–14.5.
LETOH LETOH San Sebastián sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Miramarin kuninkaallinen palatsi. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja aamiaisen (lisämaksusta).
8,8/10 Excellent! (182 arvostelua)
Séjour satisfaisant
"Bon séjour. Assez bruyant la nuit et surtout à partir de 7h00 le matin à cause de la circulation dans la rue."

Arvosteltu 27.4.2025

LETOH LETOH San Sebastián
Barceló Costa Vasca

Barceló Costa Vasca

4 out of 5
Avenida Pio Baroja 15, San Sebastián, Gipuzkoa
Hinta on 110 € per yö ajalle 4. toukok. viiva 5. toukok.
110 €
sisältää verot ja maksut
4.5.–5.5.
Barceló Costa Vasca on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ondarretan ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja allasbaarin.
8,6/10 Excellent! (995 arvostelua)
Ihan hyvä hotelli
"Toinen kerta tässä hotellissa. Meille sijainti ok. Kadulta löytyy kohtuullisesti parkkitilaa, kohtuu hinnalla. Hotellin parkki kallis. Huone ihan kiva. TV kaukosäädin oli viallinen, toivat uuden muutamassa minuutissa. WC paperi halvinta mahdollista. Jos saavat sähköposti-osoittesi sinulla on ystävä ..."

Arvosteltu 25.12.2023

Barceló Costa Vasca
Hotel Silken Amara Plaza

Hotel Silken Amara Plaza

4 out of 5
Plaza Pio XII, 7, San Sebastián, Gipuzkoa
Hinta on 94 € per yö ajalle 5. toukok. viiva 6. toukok.
94 €
sisältää verot ja maksut
5.5.–6.5.
Hotel Silken Amara Plaza sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Guau Park. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
8,4/10 Very Good! (992 arvostelua)
Ok hotelli
"Kaukana vanhasta kaupungista, kävellen noin 20min. Muutoin hyvä hotelli, lähellä ei juurikaan mitään."

Arvosteltu 6.8.2019

Hotel Silken Amara Plaza
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Aduna
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.