Lennot kohteesta Pinilla de los Barruecos

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Pinilla de los Barruecos – Lentotiedot
Perillä Turussa

Lennot Pinilla de los Barruecos – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Pinilla de los Barruecos – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Pinilla de los Barruecos lähellä

Country House 'Los Barruecos' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi

Country House 'Los Barruecos' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi

Pinilla de los Barruecos
Tämä loma-asunto tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
10/10 Poikkeuksellinen! (1 arvostelu)
Somos una grupo de 17 personas. La casa nos ha encantado, amplia, nueva, completamente equipada, per
"Pros: Somos una grupo de 17 personas. La casa nos ha encantado, amplia, nueva, completamente equipada, perfecta para grupos. Todas las habitaciones tiene baño, la cocina está completa (una cafetera genial, lavavajillas), chimenea en el salón. También hay un futbolín y unos dardos en una zona de juegos. ..."

Arvosteltu 25.3.2013

Avautuu uuteen ikkunaanCountry House 'Los Barruecos' with Mountain View, Shared Terrace and Wi-Fi
Hotel Santo Domingo De Silos

Hotel Santo Domingo De Silos

3 out of 5
SANTO DOMINGO,8 al 22 Santo Domingo de Silos
Hinta on 69 € per yö ajalle 1.9. viiva 2.9.
69 €
per yö
1.9.–2.9.
Hotel Santo Domingo De Silos sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Santo Domingo de Silosin luostari. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
8,6/10 Erinomainen! (122 arvostelua)
"Piscina OK Mobiliario “clásico” Desayuno:demasiado industrial, un poco limitado y poco variado Personal ok aunque demasiado relajados a veces AC no enfriaba demasiado a pesar de estar al máximo hacia calor Parking un poco caro"

Arvosteltu 26.7.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Santo Domingo De Silos
Hostal Casa Ramón III

Hostal Casa Ramón III

2 out of 5
Carretera Neila, kilómetro 2 Quintanar de la Sierra Burgos
Hinta on 81 € per yö ajalle 30.8. viiva 31.8.
81 €
per yö
30.8.–31.8.
Hostal Casa Ramón III sijaitsee lähellä kohdetta Casa de la Madera. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8,6/10 Erinomainen! (34 arvostelua)
"La bañera inaccesible y peligrosa. Y en el techo había un agujero con cinta aislante medio tapado. Había un insecto en el baño. Hotel con instalaciones abandonadas, sin personal, lejos del centro del pueblo."

Arvosteltu 8.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHostal Casa Ramón III
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hostal restaurante la Moruga

Hostal restaurante la Moruga

2 out of 5
C. Espolon 22-24 Hortigüela Burgos
Hinta on 61 € per yö ajalle 20.8. viiva 21.8.
61 €
per yö
20.8.–21.8.
Hostal restaurante la Moruga sijaitsee lähellä kohdetta San Pedro de Arlanza luostari. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ravintola.
7/10 Hyvä! (6 arvostelua)
"Bien pour une nuit ou deux manque un bon ventilo"

Arvosteltu 6.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHostal restaurante la Moruga
Holiday Home 'Chanin 1 - 2' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi

Holiday Home 'Chanin 1 - 2' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi

Pinilla de los Barruecos
Hinta on 1 273 € per yö ajalle 12.8. viiva 13.8.
1 273 €
per yö
12.8.–13.8.
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Avautuu uuteen ikkunaanHoliday Home 'Chanin 1 - 2' with Private Garden, Balcony and Wi-Fi
SOLAR ECLIPSE. In the mountain range of burgos without light pollution

SOLAR ECLIPSE. In the mountain range of burgos without light pollution

CL Burgos
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Dinosaurusmuseo. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käytettäväksi 2 kylpyhuonetta.
Avautuu uuteen ikkunaanSOLAR ECLIPSE. In the mountain range of burgos without light pollution
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Pinilla de los Barruecos
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.