Loma- ja vuokramökit Cala San Vicente
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Cala San Vicente: Lomamökit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Lomamökit Cala San Vicente

Sa Caseta - Maalaistalo, jossa uima-allas, tennis, poreallas ja näkymät Tramuntanalle

Maalaismainen finca erittäin rauhallisella alueella, metsän ympäröimä, Pollençan ja Alcúdian välillä

Casa Maria - Kaunis talo terassilla Can Picafortissa

Maalaistalo Es Fornes Búgerin laitamilla

MAASEUVAKIVEN HOITAMINEN OLIVARissa, BBQ. Fornalutx

Maalaistalo oma uima-allas

YHTEINEN PERHOTALO, ERITTÄIN uima-altaalla, maaseutu talossa 35 000 m2

Maalaistalo Ca Na Bassera Alcudiassa, josta on panoraamanäkymät

Can Bosch, surrounded by mountains with pool

Yksityinen Villa 6 hengelle, uima-allas, wifi Costitx keskellä saarta

Rafal de Turó hiljainen huvila näkymät lapsiperheille 061

LA CABAÑA DE PEPE - Maalaistalo uima-altaalla ja näkymät Moscarissa

Villa Joy merinäköalalla Playa de Muron edessä

Luxury Villa uima-altaalla ja näkymät Sierra Tramuntana 15 "päässä rannasta
Kohteen Cala San Vicente Lomamökit – vietä loma paikalliseen tyyliin
Jos haluat lomallasi nähdä seudulle tyypillisiä rakennuksia ja tutustua paikalliseen kulttuuriin, tällöin kohteen Cala San Vicente Lomamökit ovat sinulle sopiva vaihtoehto. Mökit edustavat paikallista rakennustyyliä parhaimmillaan, ja ne ovat mukavan viihtyisä majoitusmuoto isoihin hotelleihin verrattuna. Kun majoitut lomallasi mökkiin, pääset tutustumaan paremmin paikalliseen elämään. Voit tuntea ympärilläsi kohteen Cala San Vicente ainutlaatuisen tunnelman.
Kohteen Cala San Vicente Lomamökit – vietä loma mukavissa tunnelmissa
Kun suunnitelmissasi on lomailu kohteessa Cala San Vicente, valitse majapaikaksesi viihtyisä mökki. Pienestä koostaan huolimatta mökit ovat mukavan kotoisia, ja niitä ympäröi usein vehreä piha-alue. Saatavilla on myös isompia mökkejä, jotka soveltuvat perheiden tarpeisiin. Isommissa mökeissä on keittiö ja ruokailutila sekä takalla ja mukavilla sohvilla varustettu olohuone. Kuistilla on mukava istuskella ja seurata maailman menoa.
Kun lomalla majoittuu mökkiin, pääsee nauttimaan omasta rauhasta. Mökkilomailu sopii niin omissa oloissaan viihtyville häämatkalaisille kuin lapsiperheille, jotka kaipaavat ympärilleen tilaa ja vapautta mennä ja tulla.
Kohteen Cala San Vicente Lomamökit – lomaile edullisesti
Kohteen Cala San Vicente Lomamökit tarjoavat mahdollisuuden viettää loma, joka ei kaada budjettiasi. Voit lomailla edulliseen hintaan ja käyttää rahasi järkevämmin. Mökit ovat kooltaan pienempiä kuin monet muut majoitusvaihtoehdot, mikä osaltaan selittää halvemman hinnan. Monissa mökeissä on lisäksi keittiö, jolloin ruokaa voi laittaa itse ja säästää näin kustannuksissa. On myös hienoa päästä kokeilemaan paikallisia raaka-aineita ja maistelemaan lähellä tuotettuja viinejä. Rahaa säästyy kuin huomaamatta, kun ravintolassa käynnit jäävät vähemmälle.
Löydä ebookersilta kohteen Cala San Vicente parhaat Lomamökit
Kohteen Cala San Vicente Lomamökit tarjoavat majoitusta etsivälle runsaasti valinnan varaa. ebookersilta löydät kätevän majoitushaun ja karttatoiminnon, joiden avulla toiveitasi vastaavan mökkimajoituksen etsiminen on helppoa. Kartasta näet myös kätevästi mökkien sijainnin. Anna matkustuspäiväsi, jolloin näet saatavilla olevat vaihtoehdot.
Tiedot: Cala San Vicente, Lomamökit
Majoitukset | 7 748 |
|---|---|
Halvin hinta | |
Korkein hinta | |
Suositut hotellit | Sa Caseta - Maalaistalo, jossa uima-allas, tennis, poreallas ja näkymät Tramuntanalle, Maalaismainen finca erittäin rauhallisella alueella, metsän ympäröimä, Pollençan ja Alcúdian välillä, Casa Maria - Kaunis talo terassilla Can Picafortissa, Maalaistalo Es Fornes Búgerin laitamilla, MAASEUVAKIVEN HOITAMINEN OLIVARissa, BBQ. Fornalutx, Maalaistalo oma uima-allas, YHTEINEN PERHOTALO, ERITTÄIN uima-altaalla, maaseutu talossa 35 000 m2 , Maalaistalo Ca Na Bassera Alcudiassa, josta on panoraamanäkymät, Can Bosch, surrounded by mountains with pool, Yksityinen Villa 6 hengelle, uima-allas, wifi Costitx keskellä saarta, Rafal de Turó hiljainen huvila näkymät lapsiperheille 061, LA CABAÑA DE PEPE - Maalaistalo uima-altaalla ja näkymät Moscarissa, Villa Joy merinäköalalla Playa de Muron edessä, Luxury Villa uima-altaalla ja näkymät Sierra Tramuntana 15 "päässä rannasta, SPIROS - Maalaistalo uima-altaalla lähellä rantaa Alcúdiassa |

