Hotellit Charik-kol
Vertaa 70 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 26 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Charik-kol: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Charik-kol

Lotte Buyeo Resort

Hound Hotel Daecheon

Hotel Merrymud

Daecheon 323 Condo

Kakao Pension

A2 Hotel Designers

Namdang Port Ocean Fantasy Hotel

Brown Dot Hotel Hongseong Naepo

Day Nice Hotel

Byeoldul Pension

Hotel Wooyeon Flora

Bale Resort

Beache Palace

Hotel Solaire

Daecheon Ocean Forest Pension
Kohteeseen Charik-kol tutustuminen
Charik-kol tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Charik-kol ja sen lähellä kuuluu:
- Seongjusanin metsä
- Boryeongin kaupungintalo
- Sudeoksa-temppeli
- Daecheonin satama
- Baekjen kulttuurimaa
- Daecheon-ranta
- Geurimi Itneum Puutarha
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Charik-kol?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Charik-kol, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Charik-kol, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas tammikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 11 °C ja öisin -4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 105 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 317 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 17 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 767 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 163 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Charik-kol on 1353 cm.
Charik-kol: Hotellitiedot
Majoitukset | 70 |
|---|---|
Halvin hinta | 26 € |
Korkein hinta | 233 € |
Suositut hotellit | Lotte Buyeo Resort, Hound Hotel Daecheon, Hotel Merrymud, Daecheon 323 Condo, Kakao Pension, A2 Hotel Designers, Namdang Port Ocean Fantasy Hotel, Brown Dot Hotel Hongseong Naepo, Day Nice Hotel, Byeoldul Pension, Hotel Wooyeon Flora, Bale Resort, Beache Palace, Hotel Solaire, Daecheon Ocean Forest Pension |

