Hiljattain uusittu, ylellinen huoneisto Gulf Place -alueella.
Valoisa ja ilmava yksikkö, josta on upeat nÀkymÀt lahdelle ja uima-altaalle.
Joe-Anan Cabana sopii erinomaisesti romanttiselle lomalle tai kaksi kerrossÀnkyÀ tekevÀt siitÀ erinomaisen huoneiston pienelle perhelomalle. Makuuhuone on yksityinen, suljettu huone, jossa on kirkas ranta-alusta. Makuuhuone on avoinna kylpyammeelle. Olohuoneessa on suuri tila, jossa on mukava sohva, joka sopii erinomaisesti rentoutumiseen, kun katsot DVD: tÀ suurella taulutelevisiossa tai vain iltapÀivÀllÀ. Olohuoneessa on ovet katettuun parvekkeeseen. TÀllÀ alueella on nÀkymÀ lahdelle ja se on ihana riippumatta sÀÀstÀ. Parveke on yksityinen ja tarjoaa mukavat tuolit ja pöydÀn rentoutua ja kuunnella surffailun ÀÀntÀ.
Keittiö on avoin ja tarjoaa suuren pöydÀn korkeuspalkin. Tarjoamme kaikki pienet laitteet, keittiövÀlineet, ruokailuvÀlineet ja uudet ruokalajit, jotta vierailusi olisi helppoa. Varmistamme, ettÀ sinulla on kodin mukavuudet Persianlahden nÀkymÀllÀ!
Tarjoamme rantapyyhkeet, tuolit, vaunun ja sateenvarjon nauttimiseen rannalla.
Tunnetaan kolmesta uima-altaasta (kaksi lÀmmitettyÀ), porealtaasta, tenniskentistÀ ja ulkona sijaitsevasta amfiteatterista, Gulf Place -yhteisö voi tÀyttÀÀ kaikki lomasi tarpeet.
MeillÀ on myös ostosmahdollisuuksia, lukuisia ruokailuvaihtoehtoja, paikallinen taiteilijakioskialue, pÀivÀn kylpylÀ, kahvila, rantabaari, hyvÀpalkkainen viinibaari ja jÀÀtelöpaikka aivan omaisuutta. 19 meripeninkulman pyörÀilyreitti 30A: n varrella, lÀhellÀ polkupyörien vuokrausliikkeitÀ. Gulf Place -alueella on kolme yksityistÀ sisÀÀnkÀyntiÀ rannalle ja ranta 30-A-veneen tuntumassa on tunnettu ihastuttavasta surffaus- ja sokerivalkoisesta hiekasta. Voit aurinkoa, levÀtÀ sateenvarjon alla tai kÀvellÀ rannalla. Vain nauttia!
Golferille tÀmÀ on lomakohteesi. Santa Rosa -ranta ja golfklubi on alle 1/4 kilometrin pÀÀssÀ ja tarjoaa erinomaisen kurssin, jossa on ihanat rantaravintolat. Muita kursseja ovat: Seascape Resort, jossa on 13 vesivaaraa, jotka aiheuttavat haasteen kaikille golfaajille. Regatta Bay on 18-reikÀinen kenttÀ, ja se tunnetaan huolellisesti yllÀpidetyistÀ syistÀ ja turmeltumattomista jÀrvistÀ ja nÀkymistÀ.
Jos kalastus on sinun peli, olet kÀymÀssÀ "maailman vilkkaimmalla kalastajakylÀllÀ". Olitpa sitten valinnut yksityisen peruskirjan tai ryhmÀkalastusveneen, tulet kotiin onnelliseksi. Monet veneistÀ ovat perÀmiehillÀ, jotka auttavat sinua kalastuksessa ja puhdistamaan saaliin matkan pÀÀttyessÀ. Alue tunnetaan sinisen marliinin, kobian ja punaisen snapperin osalta. Piikkimakeinen taimen ja kampela pyydetÀÀn baysidelle. Kuningas makrilli, punasimppu ja espanjalainen makrilli ovat aina alueella. Jos vene ei ole mieltymyksesi, vain tartu kehrÀÀmÀÀn todellinen ja kala pois rannalta. Pompano on kiinni Waltonin rantaviivaa pitkin. SyvÀnmerenkalastajan, joka etsii palkintokalaa, mene ulos noin 60 mailia ja marliini sekÀ sininen ettÀ valkoinen odottavat menevÀnsÀ kotiin.
Kuten nÀette, tÀmÀ on huoneisto ja yhteisö muistaa. Joten, jos ranta on soittaa sinulle⊠varaa Joe-Anan Cabana-varaus tÀnÀÀn.
Olemme vain muutaman minuutin ostospaikoilla kuuluisassa Silver Sands Outlet Mallissa, paikallisilla rantakaupoilla ja vain muutaman kilometrin pÀÀssÀ Destin Commonsin ja San Destinin ja Grand Blvdin ostoskeskuksista. Olet vain lyhyen ajomatkan pÀÀssÀ Baytown Wharfista, jossa on ostos-, ruokailu-, ulkoilmaelokuvia, konsertteja ja erityistapahtumia. Joe-Anan Cabana sijaitsee myös kuuluisalla Seaside-, Watercolor- ja Seagrove-yhteisöillÀ. Kaikilla on ainutlaatuinen rantaruokailu, ostosmahdollisuus ja ihana vanha Floridan tuntuma.