Varaa Hotellit huonepalvelulla kohteessa Gravesend
Gravesend: Hotellit huonepalvelulla − tarkista saatavuus
Suosituimmat Hotellit huonepalvelulla Gravesend

Best Western Manor Hotel
Hever Court Road Gravesend England
Hinta on 104 € per yö
104 €
21.6.–22.6.
sisältää verot ja maksut
Best Western Manor Hotel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kent Cyclopark. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja kuntokeskus.
Pysäköinti sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi

The Leather Bottle
54-56 The Street Gravesend England
Hinta on 104 € per yö
104 €
20.6.–21.6.
sisältää verot ja maksut
The Leather Bottle sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta National Trust - Owletts. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Pysäköinti sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi

The Inn on the Lake Hotel
A2 Shorne Gravesend England
Hinta on 60 € per yö
60 €
21.6.–22.6.
sisältää verot ja maksut
The Inn on the Lake Hotel on saanut mahtavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Shorne Woods Country Park. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja baarin.
Aamiainen sisältyy hintaan
Kylpylä
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Gravesend
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Gravesend: Hotellitiedot
Majoitukset | 11 961 |
|---|---|
Halvin hinta | 60 € |
Korkein hinta | 104 € |
Suositut hotellit | Best Western Manor Hotel, The Leather Bottle, The Inn on the Lake Hotel |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Gravesendebookersn tarkistamat arvostelut

a&o London Docklands Riverside
4/5 Hyvä
"Hinta-laatusuhde hyvä. Sijainti erinomainen. Elisabeth Linelle kävelee kymmenessä minuutissa ja joen yli lautta ilmainen. Uber boatilla helppo liikkua London Bridgelle yms. Hotellihuoneen ilmastointi ei ollut mistään kotoisin, mutta parvekkeen oven sai onneksi auki."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa a&o London Docklands Riverside
Julkaistu 4 tuntia sitten
