Hotellit Letter
Vertaa 428 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 135 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Letter: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Letter

Dingle Harbour Lodge

Dingle Skellig Hotel & Peninsula Spa

Dingle Benners Hotel

Base Accommodation Dingle

The Waterfront

Quayside B&B

'Talo, josta elää - Näkymä kuolla'.

Parknasilla Resort and Spa

Butler Arms Hotel

The Royal Valentia Hotel

Hillgrove Guesthouse

Barr na Sraide Inn

Ceann Sibeal Hotel

Sneem Hotel

Seaview Heights
Kohteen Letter hotellit
Letter on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, nämä lähistöllä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 2 hotellia kohteessa Laharan South
- 17 hotellia kohteessa Cahirciveen
- 8 hotellia kohteessa Carhan Lower
Kohteeseen Letter tutustuminen
Letter tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Letter ja sen lähellä kuuluu:
- Ballycarbery Castle
- Waterville Golf Links (golfkeskus)
- Skellig Experience Centre (museo)
- Skelligs Chocolate Co.
- Kells Bay House & Gardens
- Derrynane House (historiallinen rakennus)
- Derrynane Bayn uimaranta
Kun järjestät lomaa kohteeseen Letter, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Cahirciveen (CHE-Reeroe). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Letter?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Letter, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Letter, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja maaliskuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 308 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 15 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 241 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 17 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 300 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 7 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 423 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Letter on 1271 cm.
Letter: Hotellitiedot
Majoitukset | 428 |
---|---|
Halvin hinta | 135 € |
Korkein hinta | 207 € |
Suositut hotellit | Dingle Harbour Lodge, Dingle Skellig Hotel & Peninsula Spa, Dingle Benners Hotel, Base Accommodation Dingle, The Waterfront, Quayside B&B, 'Talo, josta elää - Näkymä kuolla'., Parknasilla Resort and Spa, Butler Arms Hotel, The Royal Valentia Hotel, Hillgrove Guesthouse, Barr na Sraide Inn, Ceann Sibeal Hotel, Sneem Hotel, Seaview Heights |
Viimeksi varatut hotellit Letterebookersn tarkistamat arvostelut

The Waterfront
