Hotellit Nieden

Vertaa 264 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 123 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Nieden: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Nieden

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Nieden
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Nieden tutustuminen

Nieden tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Nieden ja sen lähellä kuuluu:

  • Prenzlaun dominikaaniluostari
  • Wildtierland Klepelshagen
  • Brohmer Berge
  • Szczecinin laguunin luonnonpuisto
  • Lokschuppen Pomerania
  • Ukranenland
  • Eisenbahnmuseum Gramzow

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Nieden, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Heringsdorf (HDF). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Nieden?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Nieden, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Nieden, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 126 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 145 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 220 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 158 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Nieden on 648 cm.

Nieden: Hotellitiedot

Majoitukset
264
Halvin hinta
123 €
Korkein hinta
142 €
Suositut hotellit
Villa Knobelsdorff, Schloss Krugsdorf, Renovated farmhouse in the northern Uckermark, between lakes and forests, 2 vacation apartments with shared large balcony for 8 to 10 people can be booked, Hobbithaus resort, Bungalow by the lake, Comfortable house in secluded location for up to 15 people, 5 bathrooms, large property, Holiday house with a large garden and swimming lake in the village, Relaxed vacation in the house by the lake, ☆ Holiday home 97 ☆ - Peace and relaxation directly on the Unteruckersee, Asunto suurella Ausflusmöglichkeiten, Vacation apartment "Zum alten Pferdestall" - Somewhere in the middle of nowhere, Bungalow Forsthaus Thursee, 1 makuuhuone, olohuone vuodesohvalla, Detached 4-star vacation home in the Uckermark, Wohnung Santa Maria