Hotellit Sangameshwar
Vertaa 49 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 14 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Sangameshwar: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Sangameshwar

O'Nest Luxury Home Stay

Blue Ocean The Fern Resort & Spa, Ganpatipule

Hotel Royal Stay Ganpatipule

Kohinoor Samudra Beach Resort

Hotel Reemz

Beachfront Villas

VITS Select Grand Inn, Ratnagiri

Surve Natures Resort

Sunstone Suites

Atithi Lodge

Greenleaf The Resort & Spa, Ganpatipule

Amba Resort

Seawind At Kokanwadi

O'Nest Nakshatra Beach Resort

Dio Regaalo Theme Resort
Kohteeseen Sangameshwar tutustuminen
Sangameshwar tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Sangameshwar ja sen lähellä kuuluu:
- Amba Ghatin vuoristosola
- Western Ghats
- Koyna Wildlife Sanctuary
- Ganpatipulen ranta
- Jaigad Fort
- Ganapatin temppeli
- Tilak Ali Museum
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Sangameshwar?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Sangameshwar, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Sangameshwar, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 33 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 7 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 33 °C päivisin ja 25 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 665 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1784 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 243 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Sangameshwar on 2698 cm.
Sangameshwar: Hotellitiedot
Majoitukset | 49 |
---|---|
Halvin hinta | 14 € |
Korkein hinta | 51 € |
Suositut hotellit | O'Nest Luxury Home Stay, Blue Ocean The Fern Resort & Spa, Ganpatipule, Hotel Royal Stay Ganpatipule, Kohinoor Samudra Beach Resort, Hotel Reemz, Beachfront Villas, VITS Select Grand Inn, Ratnagiri, Surve Natures Resort, Sunstone Suites, Atithi Lodge, Greenleaf The Resort & Spa, Ganpatipule, Amba Resort, Seawind At Kokanwadi, O'Nest Nakshatra Beach Resort, Dio Regaalo Theme Resort |